7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Zagubieni w kosmosie"

"Zagubieni w kosmosie"

Powróci serial "Zagubieni w kosmosie". Kończy się "Gravity Falls". CBS zamawia więcej odcinków "Code Black". A oprócz tego "Arrow", "American Crime Story", "Fargo", "Gotham".

1. Powróci serial "Zagubieni w kosmosie". Netflix szykuje reboot "Lost in Space", kultowego serialu z lat 60., w którym rodzina Robinsonów została wysłana na obcą planetę w celach kolonizacyjnych.

2. Colton Haynes wraca do "Arrow". Colton Haynes już jest w Vancouver i kręci nowe sceny, co oznacza, że w połowie 4. sezonu "Arrow" zobaczymy Roya ponownie.

3. Koniec "Gravity Falls". Po dwóch sezonach zakończony zostanie animowany serial "Gravity Falls". Wyemitowane zostaną jeszcze dwa odcinki: "Weirdmageddon II: Escape from Reality" 23 listopada i godzinny finał serialu, "Weirdmageddon III", w 2016 roku. Twórca serialu Alex Hirsch powiedział, że "Gravity Falls" nie zostało skasowane, to od początku miała być taka krótka seria z początkiem, środkiem i końcem.

4. CBS zamawia więcej odcinków "Code Black". Serial dostał zamówienie na pięć dodatkowych odcinków, co oznacza, że 1. sezon będzie liczył 18 odcinków.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Fargo". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 7. odcinka 2. sezonu, czyli "Did You Do This? No, You Did It!".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gotham". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 11. odcinka 2. sezonu, czyli "Worse Than a Crime".

7. Plakat promujący "American Crime Story". FX + Ryan Murphy = kolejne świetne materiały promocyjne.

american-crime-story-467