5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

Więcej odniesień do "Breaking Bad" w 2. sezonie "Better Call Saul". "Vinyl" w polskim HBO dzień po premierze w USA. ABC Family zamawia serial twórców "Once Upon a Time". A oprócz tego "Galavant" i "American Horror Story".

1. Więcej odniesień do "Breaking Bad" w 2. sezonie "Better Call Saul". Peter Gould, twórca "Better Call Saul", powiedział w rozmowie z "Radio Times", że 2. sezon będzie jeszcze bardziej połączony z "Breaking Bad" niż pierwszy. Nie będzie jednak żadnych występów gościnnych, które miałyby służyć wyłącznie zadowoleniu fanów. To historia Jimmy'ego McGilla i wszystko musi pasować przede wszystkim do tego założenia. Widownia ma pokochać Jimmy'ego i ze smutkiem patrzeć, jak przemienia się w Saula.

2. "Vinyl" w polskim HBO dzień po premierze w USA. HBO Polska podaje, że 15 lutego w HBO i HBO GO będziemy mogli zobaczyć premierę serialu "Vinyl", opowiadającego o kulisach biznesu muzycznego w latach siedemdziesiątych w Nowym Jorku. Jego twórcami są Martin Scorsese, Mick Jagger i Terence Winter.

3. ABC Family zamawia serial twórców "Once Upon a Time". ABC Family zamówiło pełny sezon "Dead of Summer", horror z elementami nadprzyrodzonymi, którego akcja dzieje się na letnim obozie w latach 80. Twórcami są Adam Horowitz, Eddy Kitsis i Ian Goldberg.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "American Horror Story: Hotel". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 8. odcinka, czyli "The Ten Commandments Killer".

5. Plakat na 2. sezon "Galavanta".

galavant-exclusive-imbed

REKLAMA