Wasze hity tygodnia - które seriale wygrały?

Wasze hity tygodnia po raz kolejny wygrywa "Fargo". Nickowi Offermanowi i spółce udało się pokonać nawet Jessicę Jones!

1. "Fargo" - sezon 2, odcinek 6 ("Rhinoceros")

Krzysiek: Za napięcie godne klasyków westernu. Za Teda Dansona, który jest żywym wcieleniem hasła "siła spokoju", a przede wszystkim za Nicka Offermana, który pokazał prawdziwy talent komediowy i dramatyczny w jednej scenie. Dodatkowa gwiazdka za "death penalty snafu".

2. "Jessica Jones" - sezon 1

Victoria: W tym serialu jest wszystko to co w "Daredevilu" plus duża ilość seksu i alkoholu. W końcu też doczekaliśmy się silnej postaci kobiecej z krwi i kości, która potrafi nieźle oberwać. Po nieprzespanej nocy mogę powiedzieć tylko jedno: "Rewolucję czas zacząć".

3. "You, Me and the Apocalypse" - sezon 1, odcinek 8

Meg: Prawdziwa jazda bez trzymanki. Watykańskie intrygi, porwanie i próba wysadzenia w powietrze brata bliźniaka. Operacja Zbawiciel, która nie skończyła się sukcesem, choć cały świat wierzy w coś innego. Rozterki Jude'a oraz Celine i końcówka, która wprawia w osłupienie.

"The Affair" - sezon 2, odcinek 7

d.: Bardzo doceniam ten serial za to, że zawsze oglądam czyjś subiektywny punkt widzenia, co zmusza mnie do zastanowienia się, na ile widzimy fakty, a na ile ludzkie odczucia (np. czy Noah jest rzeczywiście aż takim palantem, jak go widzi teraz Alison?). I za to w szczególności doceniam ten odcinek - pomimo twista z końcówki, który mi się nie podobał.

"American Horror Story" - sezon 5, odcinek 7 ("Flicker")

michu: Świetna historia Hrabiny, lata 20., Daddario gościnnie, coraz ciekawszy wątek mordercy. Serial coraz bardziej się rozkręca, aż strach pomyśleć co przed nami.

"Żona idealna" - sezon 7, odcinek 7 ("Driven")

Ola: Bardziej na zachętę, ale dobrze widzieć że serial wraca na właściwe tory (a w sumie wjeżdża bez kierowcy). Lubię też, kiedy Alicia przejmuje kontrolę nad swoim życiem.

"Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 6 ("Chapter Twenty-Eight")

Monika_MS: Rogelio jako latynoski Don Draper rozwalił system.

"Homeland" - sezon 5, odcinek 7 ("Oriole")

Victoria: Jeszcze więcej pytań, a odpowiedzi wciąż brak. Carrie wciąż błądzi, Saul musi uciekać, a Allison wszyscy wciąż ufają. Dawno w Homeland nie było takich emocji.

"Casual" – sezon 1, odcinek 8 ("Bottles")

Chloe: Po takim odcinku człowiek od razu bardziej docenia swoją rodzinę.

"Pozostawieni" - sezon 2, odcinek 7 ("A Most Powerful Adversary")

LuKe: Za to, że dostarcza mi materiału do rozmyślań na kolejny tydzień. Za to, że po ostatnich scenach szczęka opadła mi na podłogę, pomimo że telewizja przyzwyczaiła nas do zabijania głównych bohaterów i pomimo tego, że prawdopodobnie wszystko skończy się dobrze. No ale te pierwsze sekundy, kiedy sobie pomyślałem: Kevin, frajerze!!! Coś ty zrobił? Dałeś się tak wyrolować.

"Sleepy Hollow" - sezon 3, odcinek 8 ("Novus Ordo Seclorum")

riada: Jestem rozdarta: jak mogli przerwać sezon w takim momencie, ale jednocześnie to chyba najlepszy odcinek trzeciej serii!

REKLAMA