6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Natalie Dormer o tym, co czeka Margaery w 6. sezonie "Gry o tron". Niecy Nash pojawi się w "Brooklyn 9-9". Sofia Vergara poślubiła wilkołaka. A oprócz tego "Z Archiwum X", "Rodzina Soprano" i nie tylko.

1. Natalie Dormer o tym, co czeka Margaery w 6. sezonie "Gry o tron". Natalie Dormer kilka dni temu gościła w "The Late Late Show" i zdradziła niewielki spoiler na temat swojej bohaterki z "Gry o tron". Otóż Cersei to w nowym sezonie najmniejszy z problemów Margaery, dziewczyna będzie mieć dużo większe kłopoty.

2. Niecy Nash w "Brooklyn 9-9". Znana ostatnio ze "Scream Queens" Niecy Nash pojawi się gościnnie w "Brooklyn 9-9" w roli siostry kapitana Holta. Zobaczymy ją w styczniu.

3. FOX zamawia serial "Haunted". FOX zamówił serial "Haunted" - o nawiedzonym domu i dwójce śledczych, próbujących rozwikłać jego tajemnicę i pomóc rodzinie, która w nim mieszka.

4. Jeszcze trochę spoilerów z powrotu "Z Archiwum X". Dziennikarze TVLine też już widzieli nowy odcinek "Z Archiwum X" i zdradzają to i owo. Nie ma w tym tekście wiele większych spoilerów niż te, które już znamy, ale jeśli jesteście ciekawi, zajrzyjcie tutaj.

5. Auto Tony'ego Soprano sprzedane. Biały Cadillac Escalade, którym jeździł Tony Soprano (James Gandolfini) w trzech ostatnich sezonach "Rodziny Soprano", został sprzedany na aukcji za 119 780 dolarów.

6. Sofia Vergara poślubiła wilkołaka. Sofia Vergara i Joe Manganiello wzięli ślub i wyglądali przy tym jak jak para z bajki.

sofia-01
sofia02

REKLAMA