Świetny skecz "SNL" - przesłuchania do "Star Wars"

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

"Saturday Night Live" (Fot. NBC)

Przesłuchania do "Gwiezdnych wojen" to skecz, który co jakiś czas powraca w "Saturday Night Live". W najnowszym wydaniu pojawia się m.in. Emma Stone, ale najlepiej i tak wypada Jon Hamm. Sami zobaczcie!

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" zbliża się wielkimi krokami, obsadę dobrze znamy, czas więc ujawnić przesłuchania tych, którym roli w filmie dostać się nie udało. W skeczu "Saturday Night Live" pojawiają się prawdziwe gwiazdy "Gwiezdnych wojen" - Daisy Ridley i John Boyega, a także reżyser J.J. Abrams - którym towarzyszy stała obsada programu NBC, jak również Emma Stone i Jon Hamm. Krótko mówiąc, niezła ekipa jak na jeden zwykły skecz.

Bobby Moynihan wciela się George'a Lucasa, Cecily Strong gra Sofię Vergarę starającą się o rolę w "Gwiezdnych wojnach", Taran Killam wymiata jako David Beckham, zaś Kate McKinnon ma rewelacyjne kilka sekund jako Maggie Smith. Największą atrakcją skeczu są Emma Stone, która zapewnia, że potrafi zagrać naprawdę wszystko, oraz Jon Hamm... znaczy Hamm Solo.

To nie pierwsze takie przesłuchania w "Saturday Night Live". Skecz powraca przy okazji kolejnych filmów z serii "Gwiezdne wojny", a jedną z najlepszych jego odsłon była ta z 1997 roku, kiedy to publika mogła zobaczyć m.in. Kevina Spaceya udającego Christophera Walkena, starającego się o rolę Hana Solo. Ale na tym nie koniec. W skeczu są jeszcze dwa wcielenia popularnego aktora, który udaje też Waltera Matthau wcielającego się w Obi-Wana Kenobiego i Jacka Lemmona jako Chewbaccę. Słowem - Kevin Spacey Show!

REKLAMA