"The Walking Dead" zakpiło z plakatu "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

HBO strollowało wczoraj nas wszystkich plakatem promującym 6. sezon "Gry o tron". Nie umknęło to uwadze konkurencji. Z oficjalnego konta "The Walking Dead" poszedł tweet, który wzbudził dużo radości w internetach.

HBO jakby nigdy nic wypuściło wczoraj bez żadnego komentarza plakat z Jonem Snowem i datą premiery 6. sezonu "Gry o tron": kwiecień 2016. To oczywiście musiało podgrzać atmosferę, zwłaszcza że plakat nic nie wyjaśnia ani nie przybliża nas do poznania dalszych losów bohatera. Każdy może go interpretować tak jak chce. Słowem - trolling doskonały, wszyscy dyskutują o tym, że jak nic nie wiedzieliśmy, tak nadal nic nie wiemy.

Reakcji na plakat było całe mnóstwo, również ze strony konkurencji. Na owację zasługuje zwłaszcza riposta, która poszła z oficjalnego konta twitterowego "The Walking Dead": retweet plakatu "Gry o tron" z komentarzem "A wy myśleliście, że MY torturujemy fanów...".

Chodzi oczywiście o sprawę biednego Glenna, którego losy były nieznane przez kilka ostatnich tygodni. A kiedy już zostały poznane, okazało się, że ktoś nas zrobił w trąbę. Trudno powiedzieć, kto tu kogo torturował bardziej - dobrze, że przynajmniej na robieniu szumu w social media ekipy "The Walking Dead" i "Gry o tron" znają się świetnie.

REKLAMA