8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fargo" dostaje zamówienie na 3. sezon. CW podaje datę premiery "Legends of Tomorrow". "Pamiętniki wampirów" i "The Originals" przeniesione na piątek. A oprócz tego "iZombie", "Crazy Ex-Girlfriend", "Doktor Who" i nie tylko.

1. "Fargo" dostaje zamówienie na 3. sezon. Stacja FX zamówiła 3. sezon "Fargo". Szczegółów na razie nie podano, ale jeśli tradycja ma zostać zachowana, znów dostaniemy nową historię w nowej obsadzie. Noah Hawley, twórca serialu, już wcześniej w rozmowie z E! News powiedział, że w 3. sezonie "Fargo" będzie mieć nową obsadę, a akcja znów będzie umiejscowiona w innym czasie. Nic jednak na razie nie jest ustalone na pewno - poza tym, że 3. sezon powstanie.

2. CW podaje datę premiery "Legends of Tomorrow". 21 stycznia zadebiutuje w CW nowy serial o superbohaterach "Legends of Tomorrow". Tego samego dnia wróci z 3. sezonem "The 100".

3. Wampiry przeniesione na piątek. Czwartkowy debiut "Legends of Tomorrow" oznacza spore zmiany w ramówce CW. "Pamiętniki wampirów" i "The Originals" zostały przeniesione na piątek. Oba seriale wracają po zimowej przerwie 29 stycznia. Zimowy finał "Reign" zostanie wyemitowany 22 stycznia, nie wiadomo, kiedy serial powróci.

4. "iZombie" i "Crazy Ex-Girlfriend" z zamówieniem na więcej odcinków. "iZombie" dostało zamówienie na sześć dodatkowych odcinków (czyli cały sezon będzie liczył 19 odcinków), a "Crazy Ex-Girlfriend" na pięć (czyli razem 18). Co jest zaskoczeniem, bo oglądalność obu seriali wypada raczej słabo.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "iZombie". Tutaj możecie zobaczyć zdjęcia z 8. odcinka 2. sezonu, czyli "The Hurt Stalker".

6. Matt Bomer w pilocie Amazona. Matt Bomer dostał główną rolę w serialu "Tycoon", opartym na niedokończonej książce F. Scotta Fitzgeralda "The Last Tycoon". Aktor wcieli się w młodego producenta filmowego z lat 30., który kieruje studiem produkcyjnym. Postać zainspirowana jest prawdziwą historią Irvinga Thalberga.

7. Ricky Gervais na plakacie promującym Złote Globy. Tęskniliście?

ricky4567

8. Goście w świątecznym odcinku "Doktora Who". W tegorocznym odcinku świątecznym "Doktora Who" pojawią się Greg Davies i Matt Lucas. Przede wszystkim jednak powróci River Song (Alex Kingston), którą można zobaczyć na zdjęciach promocyjnych.

dr-01

dr-02

REKLAMA