7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Żona idealna" (Fot. CBS)

"Żona idealna" (Fot. CBS)

Jeffrey Dean Morgan chętnie zostanie w "Żonie idealnej". Będzie 5. sezon "Major Crimes". Bliźniaczki Olsen na pewno nie pojawią się w "Fuller House". A oprócz tego "Homeland", "Once Upon a Time" i nie tylko.

1. Jeffrey Dean Morgan chętnie zostanie w "Żonie idealnej". Właściwie sami możemy się tego domyślić, ale Jeffrey Dean Morgan potwierdza, że Jason i Alicia przyciągają się nawzajem i prawdopodobnie niedługo będzie z tego romans. Aktor mówi też, że nie ma nic przeciwko pozostaniu w serialu na stałe, również w 8. sezonie, jeśli ten powstanie.

2. Będzie 5. sezon "Major Crimes". TNT zamówiło 5. sezon "Major Crimes". Prawdopodobnie powstanie 15 odcinków, ale to jeszcze nie jest oficjalna wiadomość.

3. Bliźniaczki Olsen na pewno nie pojawią się w "Fuller House". Lori Loughlin powiedziała, że zdjęcia do 1. sezonu "Fuller House" już się zakończyły i bliźniaczki Olsen się w nim nie pojawiają.

4. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Homeland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 10. i 11. odcinka 5. sezonu "Homeland".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Once Upon a Time". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 10. odcinka 5. sezonu, czyli "Broken Heart".

6. Miniserial "Arthur i George" w Ale kino+. 25, 26 i 27 grudnia o godz. 19:00 będziecie mogli zobaczyć w Ale kino+ cały miniserial "Arthur i George", w którym Sir Arthur Conan Doyle pomaga niesłusznie skazanemu mężczyźnie hinduskiego pochodzenia. Rzecz się dzieje w 1906 roku, a sprawa George'a Edaljiego obnażyła rasizm i uprzedzenia angielskiego społeczeństwa, ale i przyczyniła się do reformy systemu sądowego.

7. Zapraszam do Trójki dziś o 9:50. O 9:50 w Trójce możecie posłuchać audycji Katarzyny Borowieckiej "ABC popkultury". Dziś będzie o serialach, które powstają na zagranicznej licencji, a usłyszeć będziecie mogli m.in. mnie (jeśli tylko mnie nie wytną, bo wydaje się, że niczego ważnego nie powiedziałam). Tak czy siak - zapraszam!

REKLAMA