Wreszcie! Zwiastun odcinka specjalnego "Luthera"

"Luther" powraca w grudniu z bardzo długim odcinkiem specjalnym. Główny bohater jak zawsze będzie na krawędzi, atmosferę będzie można kroić nożem, a dodatkowo w obsadzie znajduje się bardzo miła niespodzianka.

Wczoraj mieliśmy teaser od Idrisa Elby, dziś pojawił się już pełny zwiastun odcinka specjalnego "Luthera". Podczas gdy BBC America planuje pokazać całość w jeden wieczór (18 grudnia), BBC One jednak podzieliło to na dwie części, z których pierwsza zostanie wyemitowana 15 grudnia.

Trailer wyraźnie pokazuje, że będzie jeszcze bardziej mrocznie do tej pory. Johnowi Lutherowi przyjdzie mu się zmierzyć się z najgroźniejszym ze swoich wrogów. Ścigany przez demony z przeszłości i opanowany żądzą zemsty, zostanie pochłonięty przez nową sprawę, która sprawi, że znajdzie się na granicy wytrzymałości psychicznej.

Nie wiadomo, co się dzieje z Alice Morgan - Ruth Wilson nie ma w obsadzie, ale to równie dobrze może być zasłona dymna. Wiadomo za to, że do obsady dołączyli Rose Leslie i Darren Boyd. Oboje możecie zobaczyć w trailerze.

Odcinek specjalny "Luthera" ma w styczniu pokazać w Polsce Stopklatka TV, ale dokładnej daty jeszcze nie znamy.

REKLAMA