6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

W przyszłości jest szansa na crossover "The Flash" i "Supergirl", a na razie mamy zdjęcia z crossovera z "Arrow". Powstaną serialowe "Wstrząsy". Twórca "Mad Men" wyreżyseruje odcinek "Orange Is the New Black". A oprócz tego "Fargo" i "Brooklyn 9-9".

1. Jest szansa na crossover "The Flash" i "Supergirl". Początkowo taką możliwość raczej odrzucano, ale teraz pojawiły się plotki, że jednak możemy mieć nadzieję na spotkanie Flasha z Supergirl. Wszystko dlatego, że oglądalność "Supergirl" spada i taka wizyta mogłaby jej pomóc.

2. Twórca "Mad Men" wyreżyseruje odcinek "Orange Is the New Black". Matthew Weiner, który prywatnie przyjaźni się z Jenji Kohan, wyreżyseruje jeden z odcinków 4. sezonu "Orange Is the New Black".

3. Powstaną serialowe "Wstrząsy". Kevin Bacon stworzy serialowy reboot horroru "Wstrząsy" ("Tremors") z roku 1990. Aktor potwierdził także, że wystąpi w serialu i ponownie wcieli się w Valentine'a McKee.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Fargo". 8. odcinek 2. sezonu nosi tytuł "Loplop", kilka zdjęć znajdziecie tutaj.

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Brooklyn 9-9". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 9. odcinka 3. sezonu, zatytułowanego "Swedes".

6. Zdjęcia z crossovera "The Flash" i "Arrow". W przyszłym tygodniu szykuje się kolejny crossover "The Flash" i "Arrow", w którym pojawią się także bohaterowie "Legends of Tomorrow". Więcej zdjęć tutaj.

flash02
flash03
flash04

REKLAMA