5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Jest szansa na 2. sezon "Deutschland 83". Tom Amandes pojawi się w "Arrow" w roli łotra. A oprócz tego "Quantico", "Pozostawieni", "The Magicians".

1. Jest szansa na 2. sezon "Deutschland 83". "Deutschland 83", które było wielkim hitem tego lata w amerykańskim Sundance, w niemieckiej telewizji notuje dość przeciętne wyniki. Premierę serialu w telewizji RTL oglądało kilka dni temu 3,19 mln Niemców. Mimo to jeden z producentów serialu, Wolf Bauer, mówi, że 2. sezon ma szansę powstać. Serialem zachwycali się Amerykanie, a teraz chwalą go niemieccy krytycy. "Deutchland 83" początkowo był rozplanowany na 3 sezony, z których ostatni ma się dziać w 1989 roku - czyli w czasie, kiedy runął mur berliński. Nie ma jednak pewności, że uda się zrealizować ten plan.

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Pozostawionych". 9. odcinek 2. sezonu "Pozostawionych" nosi tytuł "Ten Thirteen", zdjęcia znajdziecie tutaj.

3. Tom Amandes w "Arrow". Tom Amandes pojawi się w "Arrow" jako The Calculator, złoczyńca, który zna się na nowych technologiach jak mało kto. Po raz pierwszy go zobaczymy w 12. odcinku.

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Quantico". Przed nami 10. odcinek "Quantico", zdjęcia obejrzycie tutaj.

5. Plakat promujący "The Magicians". Serial zadebiutuje w SyFy w styczniu 2016 roku.

kinopoisk.ru

REKLAMA