"Transparent" - zobaczcie pełny zwiastun 2. sezonu

Bijemy się w piersi - zajęci serialowymi maratonami przegapiliśmy pełny zwiastun powrotu "Transparent". Ale już spieszymy naprawić ten błąd!

Pełny zwiastun 2. sezonu "Transparent" ma już kilka dni, ale na Serialowej jeszcze go nie było. Prezentowaliśmy tylko teaser ze ślubnym chaosem. Dziś mamy dla Was ponad dwie minuty rodzinnego poplątania.

"Co tam u rodziców?". "To co zwykle: u mamy w porządku, tata jest kobietą" - te słowa Josha (Jay Duplass) dobrze podsumowują główny wątek, ale "Transparent" bynajmniej do tego się nie sprowadza. Trailer pokazuje, że Maura (Jeffrey Tambor) będzie zastanawiać się nad podjęciem kolejnych kroków w kierunku na drodze odnalezienia siebie, co będzie bardzo trudne.

Ale nie będzie to jedyny wątek. Szykuje się wesele Sarah i Tammy, przy czym nie ma pewności, że do niego w ogóle dojdzie, bo Sarah będzie przeżywać ataki paniki i czuć się jak w pułapce. Ciekawe rzeczy mają się też dziać w związku Josha i Raquel.

W 2. sezonie "Transparent" pojawi się kilka nowych twarzy, w tym Cherry Jones i Anjelica Huston. Powrót serialu zaplanowany jest na 11 grudnia.

REKLAMA