Hity tygodnia: "Pozostawieni", "Most nad Sundem", "Fargo", "London Spy", "Doktor Who"

1 2 3 4 5 6 7

"Fargo" - sezon 2, odcinek 7 ("Did You Do This? No, You Did It!")


Mateusz Piesowicz: "Fargo" jest nie tylko najlepszym z obecnie emitowanych seriali, ale również najpiękniejszym. Ten odcinek potwierdzał to od pierwszych sekund, na przystawkę serwując cudowny montaż pełen brutalnych zabójstw połączonych z podwójnym pochówkiem, by potem tylko podwyższać stawkę.

Na pierwszy plan tym razem wysunęła się wojna Gerhardtów z konkurencją z Kansas City przynosząca kolejne ofiary po obydwu stronach, w tym również skazaną na marny los od samego początku Simone. Ona miała wprawdzie inne rzeczy na głowie, niż zachwycanie się okolicznościami przyrody, ale my mogliśmy podziwiać zimowy krajobraz w pełnej krasie i dobrze, bo widok zapierał dech. Bear przejął więc obowiązki głowy rodziny, ale... No właśnie, przy Floyd ten niedźwiedź nadal staje się potulnym misiem.

Poza tym mieliśmy jeszcze dwie świetne sceny rozmów. W wydaniu elektryzującym obserwowaliśmy układ zawierany miedzy policją a Floyd, a wersję poruszającą zapewnili Betsy i Karl. Nie wiem, która wypadła lepiej, ale to tylko kolejny dowód na to, że "Fargo" nie ma w tym sezonie słabych punktów i pewnie mieć ich nie będzie, bo końcowy telefon od "Rzeźnika z Luverne" zapowiada ogromne emocje. Nie wspominając nawet o tajemniczych rysunkach w domu Hanka. Czyżby znów na tapecie pojawiło się UFO?

1 2 3 4 5 6 7
REKLAMA