5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Most nad Sundem"

"Most nad Sundem"

"Most nad Sundem" może się skończyć po trzech sezonach. Steven Moffat ma pomysł, jak zastąpić Jennę Coleman w "Doktorze Who". A oprócz tego "Legends of Tomorrow", "Downton Abbey" i zaręczyny pewnej komediowej pary.

1. "Most nad Sundem" może się skończyć po trzech sezonach. Twórca "Mostu nad Sundem", Hans Rosenfeldt, powiedział, że jeszcze nie ma decyzji co do dalszych losów serialu, ale obecny sezon może być ostatni. Jego zdaniem seriale często są emitowane za długo, trzy albo cztery sezony to liczba optymalna. - Nie sądzę, żeby kiedykolwiek mógł powstać 9. sezon "Mostu nad Sundem". To nie byłby dobry pomysł. "The Killing" zrobiło trzy serie, "Borgen" zrobiło trzy serie, Duńczycy potrafią tworzyć odnoszące sukcesy seriale kryminalne trwające po trzy serie - oznajmił Rosenfeldt. Ale żadna decyzja nie została podjęta, szansa na kolejny sezon wciąż jest.

2. Constantine w "Legends of Tomorrow"? Plotki głoszą, że w 2. sezonie "Legends of Tomorrow" znajdzie się miejsce dla Johna Constantine'a. Nie jest to jednak nic pewnego - plany bardzo szybko się zmieniają, mówi się też, że ważną rolę może dostać Steven R. McQueen. Tak naprawdę jednak wciąż nie ma pewności, czy 2. sezon w ogóle powstanie. Serial jest drogi w produkcji i jeśli nie odniesie sukcesu, nie będzie kontynuowany.

3. Steven Moffat o tym, kto zastąpi Jennę Coleman w "Doktorze Who". Steven Moffat mówi, że ma konkretne pomysły, ale nie konkretną aktorkę, która zastąpi Jennę Coleman. - Nowa towarzyszka daje nam szansę, żeby zacząć wszystko od nowa. I mamy naprawdę fajny nowy pomysł, jak to zrobić - powiedział twórca "Doktora Who".

4. Film z bohaterami "Downton Abbey"? Julian Fellowes jest za! Twórca "Downton Abbey" mówi, że naprawdę chętnie by zrobił film z bohaterami serialu.

5. Chelsea Peretti i Jordan Peele zaręczeni. Komediowa para ogłosiła zaręczyny na Twitterze. Jak zdradziła Peretti, to właśnie na Twitterze pierwszy raz zaczęła rozmawiać z Peelem.

REKLAMA