6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Kości" (Fot. FOX)

"Kości" (Fot. FOX)

CBS podał daty zimowych premier seriali. Amazon wypuścił wcześniej premierę "Transparent". Gwiazdy "Kości" pozywają własny serial. A oprócz tego "The Fosters", "Undateable", "Dexter".

1. CBS podaje daty zimowych premier seriali. CBS zmienia ramówkę tej zimy. W środę 6 stycznia powróci "Mike and Molly". Serial stworzy wraz z "2 Broke Girls" nowy środowy blok komediowy - przynajmniej do 17 lutego, kiedy powróci "Survivor". Od 7 stycznia w czwartki pokazywany będzie nowy serial komediowy "Angel From Hell". "The Odd Couple" ma wrócić dopiero 7 kwietnia i wskoczyć w miejsce "Life in Pieces" w czwartkowej ramówce. W środę 2 marca zadebiutuje "Criminal Minds: Beyond Borders", które zastąpi w ramówce "Code Black".

2. Amazon wypuścił wcześniej premierę "Transparent". Cały 2. sezon zostanie wypuszczony 11 grudnia, ale pierwszy odcinek już zadebiutował w Amazonie.

3. Gwiazdy "Kości" pozywają własny serial. Emily Deschanel i David Boreanaz przyłączyli się do pozwu przeciwko FOX-owi dotyczących ukrytych zysków z serialu. Producentka "Kości" Kathy Reichs twierdzi, że FOX ukrywa zyski z seriali, po to by nie wypłacać należnych profitów jej, a także aktorom. Według niej telewizja oszukała ich wszystkich na jakieś 100 mln dolarów.

4. "The Fosters" z 4. sezonem. ABC Family zamówiło 4. sezon "The Fosters", który zobaczymy w 2016 roku. Na razie serial wraca w styczniu z drugą częścią 3. sezonu.

5. Whitney Cummings w obsadzie "Undateable". Whitney Cummings dostała większą rolę w "Undateable", co oznacza, że znów będzie na małym ekranie razem z Chrisem D'Elia.

6. Showtime zaprzecza, jakoby chciał reaktywować "Dextera". W weekend po internecie krążyły plotki o powrocie "Dextera". Teraz Showtime oficjalnie zaprzeczył, że są takie plany. Co jednak nie wyklucza, że w przyszłości takie plany mogą się pojawić.