7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rambo"

"Rambo"

Powstanie serialowy "Rambo". "Mozart in the Jungle" wraca już w grudniu. Powrót "Agentki Carter" się opóźni. A oprócz tego "Doktor Who", "Superstore", "Star Wars Rebels".

1. Nie żyje John Ciarcia z "Rodziny Soprano". W wieku 75 lat zmarł John Ciarcia, który grał m.in. w "Rodzinie Soprano" i "Chłopcach z ferajny".

2. Powstanie serial "Rambo". FOX tworzy serial "Rambo: New Blood", który będzie opowiadał o relacji Johna Rambo i jego syna, J.R., byłego komandosa Navy SEAL. Ta postać nie pojawia się w filmach, będzie stworzona na potrzeby serialu. Sylvester Stallone jest wśród producentów, a informacje dotyczące tego, czy wcieli się ponownie w Rambo, niestety są sprzeczne. Scenariusz pisze Jeb Stuart ("Szklana pułapka").

3. "Mozart in the Jungle" wraca już w grudniu. 30 grudnia Amazon wypuści 10 odcinków 2. sezonu "Mozart in the Jungle". Wśród gościnnych gwiazd tego sezonu znajdują się: Gretchen Mol, Dermot Mulroney, Esai Morales, a także Gustavo Dudamel, Lang Lang i Emanuel Ax.

4. Premiera 2. sezonu "Agentki Carter" lekko opóźniona. Z powodu orędzia prezydenta Obamy premierę nowego sezonu "Agentki Carter" przesunięto o tydzień - na 19 stycznia.

5. "Gotham" i "Supergirl" idą łeb w łeb, niezły start "Superstore". W poniedziałkowy wieczór zrównała się oglądalność "Gotham" i "Supergirl" - oba zanotowały rating 1,6, przy czym "Supergirl" wciąż ogląda znacznie więcej osób (8,03 mln, podczas gdy "Gotham" - 4,52 mln). Po "The Voice" zadebiutował nowy sitcom NBC, "Superstore", a pierwszy odcinek oglądało 7,97 mln/2,2 widzów.

6. Powróci serial "Star Wars Rebels". Disney XD zamówiło 3. sezon "Star Wars Rebels". Premiera w 2016 roku.

7. Plakat promujący świątecznego "Doktora Who".

doctor-who-2015-christmas-special-poster