7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"You're the Worst" z 3. sezonem. Powraca "Samuraj Jack". Stephenowi Kingowi naprawdę podoba się "Fargo". A oprócz tego "Scream Queens". "Pretty Little Liars", "Supergirl".

1. "You're the Worst" z 3. sezonem. FXX zamówiło 3. sezon "You're the Worst", którego premiera zaplanowana jest na lato 2016 roku. Zaś twórca serialu Stephen Falk podpisał umowę na kilka lat z FX Networks, zgodnie z którą będzie tworzył kolejne projekty.

2. Powraca "Samuraj Jack". Telewizja Adult Swim w przyszłym roku przywróci do życia "Samuraja Jacka". Animowany serial o samuraju, który został wysłany w przyszłość przez demona, emitowany był w latach 2001-2004 i nie doczekał się do tej pory zakończenia.

3. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supergirl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 8. odcinka "Supergirl", czyli "Hostile Takeover".

4. Stephenowi Kingowi naprawdę podoba się "Fargo". Pisarz oznajmił na Twitterze, że najnowszy odcinek "Fargo" to najlepsza rzecz, jaką widział w ciągu ostatnich trzech lat w TV.

5. Zdjęcia z finału "Scream Queens". Tutaj znajdziecie foty z finału sezonu "Scream Queens" - i prawdopodobnie też całego serialu.

6. CW zabierze nas w podróż do Transylwanii. CW zamówiło serial "Transylvania", którego twórcami są producenci "Zoo". Rzecz się dzieje w latach 80. XIX wieku. Silna dziewczyna z Ameryki, poszukująca wieści o swoim zaginionym ojcu, trafia wraz z byłym detektywem Scotland Yardu do Transylwanii, gdzie są świadkami narodzin największych potworów w historii.

7. Dziewczyny z "Pretty Little Liars" na nowym plakacie.

plll6789

REKLAMA