7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fear The Walking Dead" (Fot. AMC)

"Fear The Walking Dead" (Fot. AMC)

Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Fear The Walking Dead". Wiemy, kiedy wraca "Rizzoli and Isles". Agentka Carter wygląda świetnie na nowym plakacie. A oprócz tego "Luke Cage", "Flash", "Arrow".

1. Ruszyły zdjęcia do 2. sezonu "Fear The Walking Dead". W Meksyku wystartowały zdjęcia do 2. sezonu "Fear The Walking Dead". Nowy sezon będzie miał 15 odcinków, akcja będzie działa się na morzu i na lądzie. Zdjęcia "morskie" będą powstawać w Baja Studios, tuż obok planu zdjęciowego skonstruowanego specjalnie na potrzeby "Titanica".

2. Zdjęcia z planu serialu "Luke Cage". Galerię znajdziecie tutaj.

2. Data powrotu "Rizzoli and Isles". Serial wraca 16 lutego z 6. sezonem. Z kolei 15 lutego wróci po zimowej przerwie "Major Crimes".

4. Foty z zimowego finału "The Flash". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Running to Stand Still", czyli zimowego finału "Flasha". Gościnnie pojawią się Wentworth Miller i Mark Hamill.

5. Zimowy finał "Arrow" na zdjęciach. Ostatni w tym roku odcinek "Arrow" nosi tytuł "Dark Waters", zdjęcia znajdziecie tutaj.

6. Aktorka z "Orange Is the New Black" oskarżona o pobicie. Dascha Polanco, czyli serialowa Daya, musi się zmierzyć z zarzutami pobicia 17-letniej dziewczyny. Zdarzenie miało miejsce latem w domu aktorki, nastolatka dostała kilka razy pięścią w twarz i wylądowała w szpitalu.

7. Plakat na 2. sezon "Agentki Carter".

Agent-Carter-Season-2-Key-Art-LA-Noir

REKLAMA