Zwiastun świątecznego odcinka "Downton Abbey"

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

"Downton Abbey" (Fot. ITV)

Ostatni świąteczny odcinek "Downton Abbey" to tak naprawdę finał serialu. Zobaczcie jego zwiastun, tylko najlepiej wcześniej zaopatrzcie się w chusteczki!

Jeśli finałowy sezon był bardzo sentymentalny, to w finale prawdopodobnie pobity zostanie jakiś rekord. Tak przynajmniej sugeruje trailer, wypuszczony przez telewizję ITV. Czekają nas pożegnania, powroty, nowe początki, mnóstwo emocji, nostalgii, spontanicznych pocałunków itp., itd. Nie wiadomo, co z tą biedną Edith, która na pewno nie zasługuje na to, żeby znów być sama. Krążą też cały czas plotki, że ktoś tego finału może nie przeżyć i że tym kimś będzie Violet.

Trailer rozpoczyna się piosenką "Auld Lang Syne" zaintonowaną przez panią Hughes. Potem znów mamy Carsona, którego lord pyta, czy nie jest zbyt niezadowolony z tego, jak sprawy się potoczyły. Ten zaś rozsądnie odpowiada, że świat się zmienia i Downton też musi. Ciekawa jest też scena z Thomasem, który oznajmia, że przybył do tego miejsca jako chłopiec, a opuszcza je jako mężczyzna.

Finałowy odcinek "Downton Abbey" zostanie wyemitowany 25 grudnia.

REKLAMA