7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

ABC stworzy remake filmu "Dirty Dancing" (na szczęście nie serialowy!). Wiadomo, jak "Fuller House" wyjaśni nieobecność Michelle. "Telenovela" ze słabym wynikiem. A oprócz tego "New Girl", "Quantico" i nie tylko.

1. ABC stworzy remake filmu "Dirty Dancing". ABC ma w planach 3-godzinny musical "Dirty Dancing", który będzie remake'iem filmu z lat 80. Główną rolę dostała znana ze "Scream Queens" Abigail Breslin.

2. Wiadomo, jak "Fuller House" wyjaśni nieobecność Michelle. Twórcy wybrali bardzo proste rozwiązanie: Michelle mieszka w Nowym Jorku i jest zajęta prowadzeniem imperium modowego. Czyli w praktyce zamieniła się w siostry Olsen.

3. "Telenovela" ze słabym wynikiem. Przedpremiera serialu "Telenovela" wypadła słabo mimo wsparcia ze strony "The Voice". Pierwszy odcinek miał rating 1,4, a drugi już tylko 0,8.

4. Sam Richardson w "New Girl". Znany z "Veepa" Sam Richardson pojawi się gościnnie w "New Girl" w roli policjanta, który przez chwilę będzie partnerem Winstona.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Big Bang Theory". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 11. odcinka 9. sezonu, czyli "The Opening Night Excitation".

6. Benedict Cumberbatch napisał list do św. Mikołaja. Benedict Cumberbatch, lat 39 i pół, napisał wspaniały list do św. Mikołaja, który możecie przeczytać tutaj. List jest naprawdę piękny, ale na koniec aktor nie zapomniał też o czymś dla siebie - mieczu świetlnym oczywiście!

7. Zdjęcia z zimowego finału "Quantico". W zimowym finale "Quantico" pojawią się Marcia Cross i Eliza Coupe, zdjęcia znajdziecie tutaj.

MARCIA CROSS, GRAHAM ROGERS, JOHANNA BRADDY
JAKE MCLAUGHLIN, ELIZA COUPE

REKLAMA