7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" i "The Affair" z kolejnymi sezonami. Nominacje do SAG Awards. "Z Archiwum X" w Polsce zaraz po amerykańskiej premierze. A oprócz tego "Wayward Pines", "Flash", "Fargo", "American Horror Story".

1. "Homeland" i "The Affair" z kolejnymi sezonami. Showtime zamówił 6. sezon "Homeland" i 3. sezon "The Affair".

2. Nominacje do SAG Awards. Gildia aktorów ogłosiła nominacje do swoich nagród. Na liście znajdują się takie seriale jak "Downton Abbey", "Homeland", "Gra o tron", "Mad Men", "The Big Bang Theory", "Modern Family", "Transparent" czy "Veep". Nominację dostał Rami Malek za "Mr. Robot", jest też Peter Dinklage, Jon Hamm, Julianna Margulies, Uzo Aduba, Amy Poehler. Pełną listę znajdziecie tutaj, ale dużo ciekawsza jest lista nieobecnych: zero nominacji dla "Fargo" (!), zero nominacji dla "The Affair", "Pozostawionych", "The Americans", "Master of None" czy "Inside Amy Schumer". Za to "Modern Family", "Downton Abbey" i "The Big Bang Theory" jak widać wciąż najlepsze.

3. "Wayward Pines" z 2. sezonem. FOX zamówił 10-odcinkowy 2. sezon "Wayward Pines". Premiera latem 2016 roku.

4. Tone Bell w "The Flash". Aktor wcieli się w nowego szefa Iris w Central City Picture News.

5. Nowy sezon "Z Archiwum X" w Polsce zaraz po USA. FOX Polska pokaże nowy odcinek "Z Archiwum X" w poniedziałek 25 stycznia o godz. 21:00, czyli kilkanaście godzin po jego premierze w USA. Podobnie będzie z drugim odcinkiem, który zobaczymy we wtorek 26 stycznia o godz. 22:00.

6. Sarah Paulson ponownie w swojej dawnej roli w "American Horror Story". W finale 5. sezonu "American Horror Story" Sarah Paulson ponownie wcieli się w Bille Dean Howard, czyli swoją postać z 1. sezonu.

7. Zdjęcia z finału "Fargo". Zdjęcia są tylko dwa, można je zobaczyć tutaj. Uwaga na spoiler.

REKLAMA