7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pozostawieni" (Fot. HBO)

"Pozostawieni" (Fot. HBO)

Powstanie 3. sezon "Pozostawionych". Netflix już zamówił 3. sezon "Grace and Frankie". Twórca "Mr. Robot" sam wyreżyseruje cały 2. sezon. A oprócz tego "Shameless", "Nathan For You" i kolejne wielkie plany twórcy "Fargo".

1. Będzie 3. sezon "Pozostawionych". HBO zamówiło 3. sezon "Pozostawionych" - to dobra wiadomość. Wiadomość trochę gorsza jest taka, że będzie to już sezon finałowy. Damon Lindelof obiecuje, że będzie to bardzo niejednoznaczny, ale też niesamowicie emocjonalny koniec. Wcześniej już mówił, że ma wielkie plany dla Scotta Glenna - serialowego ojca Kevina, którego zobaczymy również w przeszłości.

2. Netflix już zamówił 3. sezon "Grace and Frankie". To nie jest oficjalna wiadomość, ale amerykańskie media donoszą, że będzie 3. sezon "Grace and Frankie", który zobaczymy w 2017 roku. Na razie jednak przed nami 2. sezon.

3. Twórca "Mr. Robot" sam wyreżyseruje cały 2. sezon. Sam Esmail planuje osobiście wyreżyserować wszystkie 10 odcinków.

4. Na Złotych Globach pomylili Americę Ferrerę i Ginę Rodriguez. Nominacje ogłaszała wczoraj America Ferrera, zapowiedziano Ginę Rodriguez.

5. Noah Hawley stworzy dwa kolejne seriale dla FX. Twórca "Fargo" podpisał nową umowę z FX, zgodnie z którą wyprodukuje dwa kolejne seriale - "Hellhound on His Trail" i "The Hot Rock". Pierwszy opowiadać będzie o poszukiwaniach zabójcy Martina Luthera Kinga, zaś drugi to adaptacja filmu "Diamentowa gorączka" z 1972 roku. Hawley nie będzie scenarzystą żadnego z tych seriali, tylko producentem. Oprócz tego tworzy jeszcze serialową "Kocią kołyskę" i "Legion" na podstawie komiksu Marvela.

6. "Nathan For You" z 4. sezonem. Comedy Central zamówiło 4. sezon "Nathan For You".

7. Zdjęcia z powrotu "Shameless". Tutaj znajdziecie zdjęcia z premiery 6. sezonu "Shameless", czyli "It Only Hurts When I'm Breathing".