7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Serialowy "Beowulf" z premierą w styczniu. "Chicago Med" z zamówieniem na kolejne odcinki. Joel McHale i Danny Pudi gościnnie w serialu "Dr. Ken". A oprócz tego "Homeland", "Broad City", "Call the Midwife".

1. Serialowy "Beowulf" już w styczniu. 3 stycznia w brytyjskiej telewizji ITV wystartuje 13-odcinkowy sezon serialu "Beowulf". W roli głównej Kieran Bew, znany z "Demonów da Vinci".

2. "Chicago Med" z zamówieniem na kolejne odcinki. Serial dostał 5 dodatkowych odcinków, co oznacza, że cały sezon będzie miał 18 odcinków.

3. T.J. Miller poprowadzi Critics' Choice Awards. T.J. Miller z "Doliny Krzemowej" będzie gospodarzem Critics' Choice Awards. Impreza odbędzie się 17 stycznia, nominacje poznamy 14 grudnia.

4. "Call the Midwife" z 6. sezonem. BBC zamówiło 8-odcinkowy 6. sezon "Call the Midwife". A w tym roku będzie jeszcze odcinek świąteczny.

5. Joel McHale i Danny Pudi gościnnie w serialu "Dr. Ken". Ekipa "Community" znów się spotka - Joel McHale i Danny Pudi pojawią się walentynkowym odcinku "Dr. Kena".

6. Zdjęcia z finału 5. sezonu "Homeland". Odcinek nosi tytuł "A False Glimmer", zdjęcia znajdziecie tutaj.

7. Hillary Clinton na planie "Broad City". Nie wiadomo tak do końca, co to oznacza, ale na Twitterze pojawiły się zdjęcia z planu "Broad City", na których znajduje się Hillary Clinton. Prawdopodobnie pojawi się ona gościnnie w którymś z odcinków.

REKLAMA