6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Diego Boneta pojawi się w "Jane the Virgin". Michelle Dockery i Ellen Barkin zagrają w nowych serialach TNT. "The Walking Dead" było najpopularniejszym serialem na Twitterze w tym roku. A oprócz tego "Billions", "The Affair", "Brooklyn 9-9".

1. Diego Boneta w "Jane the Virgin". Znany ze "Scream Queens" Diego Boneta pojawi się gościnnie w "Jane the Virgin" w roli komputerowego geniusza, który będzie naprawiał laptopa Jane i zaskoczy ją na więcej niż jeden sposób.

When Diego Boneta comes to play on Jane the virgin.

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Gina Rodriguez (@hereisgina)

2. Zdjęcia z finału sezonu "The Affair". Już za tydzień finał 2. sezonu "The Affair", zdjęcia znajdziecie tutaj.

3. Seriale, które były w tym roku popularne na Twitterze. W twitterowych trendach roku znalazły się trzy hashtagi związane z serialami: #TheWalkingDead, #Empire i #PLL.

4. Zdjęcia z dzisiejszego odcinka "Brooklyn 9-9". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka "Yippie Kayak", w którym Charles Boyle najwyraźniej zostanie królem.

5. Zdjęcia obsady "Billions". Nowy serial z Damianem Lewisem rusza w styczniu, zdjęcia obsady znajdziecie tutaj.

6. Michelle Dockery i Ellen Barkin w nowych serialach TNT. TNT zamówiło seriale "Good Behavior" i "Animal Kingdom". W tym pierwszym Michelle Dockery zagra piękną i niebezpieczną złodziejkę, która angażuje się w związek z płatnym zabójcą. Serial oparty jest na książkach Blake’a Croucha o Letty Dobesh. Z kolei "Animal Kingdom" to opowieść o rodzinie przestępczej, mieszkającej w Kalifornii. Głowę rodziny gra Ellen Barkin.

animal_kingdom_cast
25747_002 Good Behavior Specials Wilmington NC

REKLAMA