Wasze hity tygodnia - które seriale wygrały?

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)

Dopóki trwa 2. sezon "Fargo", żaden inny serial nie ma szans wygrać Waszych hitów tygodnia! Kitów znów nie wybraliście żadnych, a największy bój rozegrał się o finał "Scream Queens", który w końcu wylądował poza listą hitów.

1. "Fargo" - sezon 2, odcinek 9 ("The Castle")

Ola: Słów mi brak. Kirsten Dunst powinna ćwiczyć mowy z podziękowaniami, a krytycy i różnorakie stowarzyszenia powinny w nią rzucać statuetkami. "Chodź Ed, to tylko latający spodek" rozbraja widza, a "okay, then" Mike'a pozbawia wręcz oddechu ze śmiechu. Nic tylko zakochać się w "Fargo" ze szczętem i już tęsknić za 3 sezonem.

2. "The Affair" - sezon 2, odcinek 10

Mila: Bo czasami dla odmiany warto być świadkiem czyjejś terapii i czyichś tak intymnych problemów. To był kluczowy odcinek do zrozumienia Noah.

"Pozostawieni" - sezon 2, odcinek 10 ("I Live Here Now")

LuKe: Nie był to najlepszy odcinek sezonu, ale był doskonałą jego klamrą. Na podkreślenie zasługują niektóry popisy aktorskie w tym odcinku oraz przepiękne ujęcia.

"Homeland" - sezon 5, odcinek 10 ("New Normal")

Victoria: To chyba najbardziej emocjonujący odcinek tego sezonu. Allison zaczęła bardzo odważną grę i jak na razie prowadzi. Carrie rozpaczliwie poszukiwała Quinna, torturując się oglądaniem raz za razem filmu, byle znaleźć jakąś wskazówkę. A Quinn okazał się żywy i mam nadzieję, że pozostanie żywy do końca sezonu.

"Agenci T.A.R.C.Z.Y." - sezon 3, odcinek 10 ("Maveth")

Kaley033: Powrotu Warda w ten sposób się spodziewałam, pytanie tylko, co to oznacza dla agentów. Duży plus za nowych agentów w akcji i ten uśmiech Malica na końcu...

"American Horror Story: Hotel" - sezon 5, odcinek 9 ("She Wants Revenge")

michu: Super odcinek. Hrabina nie zastanawia się dwa razy. Ślub i trup? Długo nie czekała. Poza tym w "Hotelu" zachwyca mnie rola Evana Petersa, który choć jest weteranem serialu, nie miał jeszcze tak wymagającej zmiany roli, bo zawsze grał podobne do siebie postacie (zagubiony chłopak, który ma coś z dobroci na dnie), a tu gra dżentelmena z lat 30., ze świetnym akcentem i urokiem Walta Disneya. Każda scena jego i hrabiny to przyjemność.

"Doktor Who" - sezon 9, odcinek 12 ("Hell Bent")

amzai: Rollercoster wydarzeń. I zakończenie dla Clary, na jakie zasługuje - nawet jeśli nie jest moją ulubienicą, to zwykła śmierć nie byla dla niej. No i Gallifrey.

REKLAMA