7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Aktorzy mówią, że to już koniec "Mike and Molly". Powrót "Arrested Development" coraz bliżej. Kathryn Bigelow tworzy serial o dżihadzie. A oprócz tego "Aquarius", "Person of Interest" i nie tylko.

1. "Mike and Molly" skasowane - mówią aktorzy. Rondi Reed, która gra matkę Mike'a w serialu "Mike and Molly", powiedziała, że sitcom został skasowany przez CBS i że obsada wie o tym "od tygodni". 6. sezon ma być już finałowy i składać się z 13 odcinków. Wcześniej już pisał o tym na Twitterze Billy Gardell. Oficjalnego komentarza CBS na razie nie ma.

2. Powrót "Arrested Development" coraz bliżej. 5. sezon "Arrested Development" na pewno powstanie, pytanie brzmi kiedy. Ale wiadomo, że scenarzyści już rozpoczęli swoją pracę.

3. Kathryn Bigelow tworzy serial o dżihadzie. Kathryn Bigelow tworzy dla HBO serial "The Recruiters", który będzie dziać się w Minnesocie i opowiadać o tym, jak wygląda rekrutacja do świata dżihadu. Producentem i współtwórcą będzie również K'naan, kanadyjski raper somalijskiego pochodzenia.

4. FOX zamawia serial limitowany "Shots Fired". FOX zamówił serial o zamieszkach na tle rasowym w małym miasteczku w Tennessee. Twórcami są Gina Prince-Bythewood i Reggie Rock Bythewood.

5. Cameron Deane Stewart w 2. sezonie "Aquariusa". Znany ze "Star-Crossed" Cameron Deane Stewart pojawi się w "Aquariusie" w roli ucznia, który spotka na swojej drodze Mansona.

6. Zdjęcia z planu 5. sezonu "Person of Interest". W 5. sezonie powrócą Harper Rose i Logan Pearce, a zdjęcia zza kulis znajdziecie tutaj.

7. Ekipa "Różowych lat 70." znów się spotkała. Ashton Kutcher Danny Masterson i Wilmer Valderrama nadal chodzą razem na piwo, a na dowód mamy taką oto fotę z Instagrama.

Fam

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ashton Kutcher (@aplusk)

REKLAMA