7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" (Fot. Starz)

"Outlander" znalazł swojego Rogera. Reboot "Xeny" coraz bliżej. Będzie 2. sezon "The Last Kingdom". A oprócz tego "Blinspot", "Brooklyn 9-9" i nie tylko.

1. Richard Rankin w obsadzie "Outlandera". Szkocki aktor Richard Rankin pojawi się w "Outlanderze" w roli dorosłego Rogera, przybranego syna pastora Wakefielda. Roger będzie bardzo ważną postacią w kolejnych sezonach.

2. Reboot "Xeny" coraz bliżej. Scenarzysta Javier Grillo-Marxuach, który pisał m.in. odcinki "Lost", został zatrudniony przez ekipę nowej "Xeny". Co oznacza, że reboot powoli staje się rzeczywistością.

3. Damon Wayans Jr. w "Brooklyn 9-9". Damon Wayans Jr. pojawi się w "Brooklyn 9-9" w roli Steviego, pierwszego partnera Jake'a z czasów, kiedy zaczynał pracę w policji.

4. Kiefer Sutherland prezydentem w nowym serialu ABC. Kiefer Sutherland wcieli się w prezydenta w thrillerze "Designated Survivor" zamówionym przez ABC. Sutherland zostanie prezydentem, po tym jak jego poprzednik zginie w zamachu.

5. Margaret Cho w serialu Amazona. Margaret Cho będzie sprzedawać trawkę w nowym komediodramacie Amazona, "Highland".

6. Aaron Abrams w obsadzie "Blindspot". Znany z "Hannibala" Aaron Abrams pojawi się w serialu "Blindspot" w roli prokuratora, który uwikła się w relację z agentką Zapatą.

7. Będzie 2. sezon "The Last Kingdom". BBC na razie milczy, ale Bernard Cornwell, autor książek, na których oparte jest "The Last Kingdom", napisał na Twitterze, że powstanie 2. sezon.

REKLAMA