10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" (Fot. FX)

Na kolejny sezon "Fargo" trochę poczekamy. TNT zamawia i kasuje seriale. "Pakt" miał dużo słabszą oglądalność niż "Wataha". A oprócz tego "UnReal", "Pretty Little Liars", "Galavant", "Sherlock" i nie tylko.

1. Kolejny sezon "Fargo" dopiero wiosną 2017 roku. Noah Hawley podczas telekonferencji z dziennikarzami zdradził, że na nowe "Fargo" będziemy musieli czekać do 2017 roku. Czemu? "Fargo" to zimowy serial, a scenariusza do 3. sezonu na razie jeszcze nie ma, w związku z czym zdjęcia rozpoczną się prawdopodobnie dopiero w listopadzie 2016 roku, kiedy w Minnesocie spadnie znów śnieg. Wiadomo, że akcja 3. sezonu dziać się będzie w 2010 roku - czyli już w czasach "zorientowanej na selfie kultury". Bohaterów z 1. sezonu jeśli w ogóle zobaczymy, to najwyżej gdzieś w tle. Hawley już napisał pierwszy odcinek i teraz pracuje nad głównymi założeniami całego sezonu.

2. TNT zamawia i kasuje seriale. TNT zamówiło kolejne sezony "Bibliotekarzy", "Murder in the First" i "Major Crimes" (przy czym w tym przypadku 5. sezon będzie krótki, bo zaledwie 10-odcinkowy). Aż trzy seriale zostały skasowane: "Legends, "Public Morals" i "Agent X".

3. "Pakt" miał dużo słabszą oglądalność niż "Wataha". Z danych Nielsena wynika, że średnia oglądalność "Paktu" w HBO Polska wynosiła 124,2 tys. Nie jest to zły wynik, ale skasowana "Wataha" wypadała dużo lepiej - miała średnio 334,8 tys. na odcinek i biła wszystko, nawet "Grę o tron".

4. Zdjęcia z powrotu "Galavanta". W styczniu powraca "Galavant" odcinkiem o wiele mówiącym tytule "A New Season aka Suck It Cancellation Bear". Tutaj znajdziecie mnóstwo zdjęć.

5. NBC kasuje "Best Time Ever with Neil Patrick Harris". Program wyleciał z ramówki po trzech miesiącach z powodu słabej oglądalności.

6. Kolejny kawaler w "UnReal" będzie Afroamerykaninem. "UnReal" poszukuje aktora, który zagra nowego kawalera do wzięcia: seksownego czarnoskórego futbolistę. Amerykańskie media zauważają, że serial wyprzedza rzeczywistość - w programie "The Bachelor" kawalera Afroamerykanina jeszcze nie było.

7. Zdjęcia z powrotu "Mike and Molly". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka "Cops on the Rocks", czyli premiery 6. sezonu "Mike and Molly".

8. "Sherlock i upiorna panna młoda" w styczniu w Polsce. BBC Brit podało datę polskiej premiery specjalnego odcinka "Sherlocka": 9 stycznia o godz. 23:00. Dwa dni wcześniej odcinek będzie można zobaczyć w kinach.

9. Zmarł narzeczony Michelle Dockery. W wieku 34 lat zmarł na raka John Dineen, narzeczony Michelle Dockery z "Downton Abbey". Para była razem od jesieni 2013 roku, kiedy to zapoznał ich ze sobą Allen Leech.

10. Nowy plakat "Pretty Little Liars".

pll456

REKLAMA