Mamy nowe zdjęcia z 2. sezonu "Better Call Saul"

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

"Better Call Saul" (Fot. AMC)

W 2. sezonie "Better Call Saul" zobaczymy przemianę skromnego Jimmy'ego McGilla w prawnika, który zawsze ma czas dla kryminalistów - Saula Goodmana. Zdjęcia wypuszczone przez AMC bardzo fajnie tę przemianę sygnalizują.

W serwisie EW.com można znaleźć foty z 2. sezonu "Better Call Saul". Niby nic wielkiego ani też specjalnie spoilerowego - a jednak widać w Jimmym bardzo dużą przemianę. W 1. sezonie chodził w niedopasowanych garniturach, jeździł rozpadającym się autem i generalnie klepał biedę. Teraz wygląda już inaczej i wyraźnie zaczyna gustować w kolorowych strojach, które znamy z "Breaking Bad".

"Zobaczycie, co się stanie, kiedy Jimmy zacznie żyć po swojemu. Do tej pory żył tak jak mu kazał Chuck albo Kim - co się stanie, kiedy zacznie żyć po swojemu, i czy to znaczy, że jest teraz Saulem Goodmanem?" - tak mówił o 2. sezonie "Better Call Saul" Peter Gould, twórca serialu i człowiek, który zapewne zna odpowiedź na to ostatnie pytanie.

"Better Call Saul" wraca 15 lutego, a tymczasem możemy zacząć rozkminiać, co oznacza zdjęcie z garniturami i jak bardzo Jimmy się zmieni, kiedy go zobaczymy ponownie.

better-call-saul-02

better-call-saul-01

REKLAMA