Powrót do Twin Peaks. Oto teaser nowego sezonu

Fot. Showtime

Fot. Showtime

Powrót "Miasteczka Twin Peaks" oficjalnie już został przeniesiony na 2017 rok, ale na szczęście są pierwsze materiały promocyjne. W teaserze, który wypuściła telewizja Showtime, pojawia się zastępca szeryfa Hawk i w kilkadziesiąt sekund przywraca magię tego miejsca.

Produkcja nowego sezonu "Miasteczka Twin Peaks" jeszcze potrwa, bo plany są bardzo ambitne, a liczba odcinków większa niż początkowo zakładano. Na razie tylko wiemy, że coś się dzieje, aktorzy są na planie, zaś David Lynch bardzo niechętnie dzieli się jakimikolwiek spoilerami.

Na szczęście wysyp materiałów promocyjnych powoli się już zaczyna. Showtime wypuścił pierwszy teaser, w którym pojawia się Michael Hoarse - serialowy zastępca szeryfa Hawk - i przypomina nam, jak bardzo magiczne jest to miejsce. Widzimy też charakterystyczne dwa szczyty oraz odsłonięcie starej/nowej tablicy "Welcome to Twin Peaks". Populacja najwyraźniej się nie zmieniła.

Serwis TVLine zauważył ciekawą rzecz: że w pewnym momencie pojawia się rozmazany siwy facet, który wygląda trochę jak Leland. A może to David Lynch we własnej osobie?

leland4567

REKLAMA