Wasze hity tygodnia - które seriale wygrały?

Niespodzianka! Ostatnie tegoroczne Wasze hity tygodnia wygrał nietypowy świąteczny odcinek "Brooklyn 9-9" z parodią "Szklanej pułapki". Triumfalny powrót zaliczyło też "The Big Bang Theory".

1. "Brooklyn 9-9" - sezon 3, odcinek 10 ("Yippie Kayak")

Meg: Jake i Charles niczym bohaterowie filmów akcji, Terry walczący o swoją ekipę i nie przejmujący się konsekwencjami oraz Amy, która dla Peralty weszła do lodowatego oceanu. Czyli dwadzieścia minut śmiechu.

2. "Fargo" - sezon 2, odcinek 10 ("Palindrome")

Ola: Każde założenie, jakie miałam, jest oczywiście wywrócone do góry nogami i za to chyba pokochałam "Fargo" jeszcze bardziej. Tradycyjnie trzeba napisać, jak bardzo Kirsten Dunst jest w drugim sezonie fantastyczna, finał dodatkowo uświadomił mi, jak bardzo Patrick Wilson odcisnął na nim swoje piętno i szkoda że nie doceniają go amerykańscy krytycy bardziej. Wisienką na torcie była ścieżka dźwiękowa - już tęsknię za 3. sezonem.

3. "The Big Bang Theory" - sezon 9, odcinek 11 ("The Opening Night Excitation")

Konrad: Byłem bardzo ciekaw tego odcinka i miałem w stosunku do niego duże oczekiwania. Przyznam, że bardzo mi się spodobał. Ciekawe połączenie premiery "Gwiezdnych wojen" z pierwszym razem "Shamy"!

"Jane the Virgin" - sezon 2, odcinek 8 ("Chapter Thirty")

Victoria: Najlepszy serial na ponure dni. Twórcy tradycyjnie zaserwowali nam tysiąc twistów, których nie jestem w stanie opowiedzieć. Było śmiesznie i kolorowo. Z niecierpliwością czekam na powrót.

"American Horror Story" - sezon 5, odcinek 10 ("She Gets Revenge")

G.: Za cudowną parę Liz i Iris. Za świetną Hrabinę i piosenkę Drake.

"Homeland" - sezon 5, odcinek 11 ("Our Man in Damascus")

VisitorQ: Chyba najlepszy odcinek w tym sezonie. Tak jak zeszłoroczny finał był bardzo spokojny, tak czuję, że ten będzie iście wybuchowy.

"The Knick" - sezon 2, odcinek 10 ("This Is All We Are")

Mila: W tym tygodniu szaleństwo Johna sięgnęło zenitu. Tym samym mogliśmy być świadkiem poważnej (samo)operacji, jakiej jeszcze w telewizji chyba nie było. I wydaje się, ze nie za dobrze się to skończyło, ale czego nie podejmie się człowiek taki jak dr Thackery, gotowy umrzeć w imieniu własnych ambicji?

"The Affair" - sezon 2, odcinek 11

Victoria: Alison w tym tygodniu podjęła kilka wątpliwych decyzji i odnoszę wrażenie, że to ona zabiła Scotty'ego. Czekam na finał.

REKLAMA