5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

"The Big Bang Theory" (Fot. CBS)

Twórcy "The Big Bang Theory" biorą pod uwagę koniec po 10. sezonie. "The Man in the High Castle" bije rekordy popularności na Amazonie. Prezydent Obama napije się kawy w serialu Jerry'ego Seinfelda. A oprócz tego "Mistresses" i nowe seriale FOX-a.

1. "The Big Bang Theory" zbliża się do końca? Producenci "TBBT" Chuck Lorre i Steve Molaro powiedzieli w rozmowie z The Hollywood Reporter, że ich zdaniem serial powoli zbliża się do końca i 10. sezon może już być ostatni. Nie wiadomo jednak nic na pewno, bo dopóki oglądalność dopisuje, CBS prawdopodobnie będzie chciał zamawiać więcej sezonów. Co oznacza, że koniec pewnie wcale nie jest tak bliski.

2. "Mistresses" wraca do Los Angeles. 4. sezon "Mistresses" będzie kręcony w Los Angeles. Na razie nie wiadomo, czy to będzie oznaczać powrót Alyssy Milano, która zrezygnowała z serialu, kiedy ten przeniósł się do Kanady.

3. FOX wypuścił wcześniej piloty swoich seriali. Piloty "Cooper Barrett's Guide to Surviving Life" i "Second Chance" już zostały wrzucone do internetu. Oba seriale mają premierę w styczniu.

4. "The Man in the High Castle" bije rekordy popularności na Amazonie. Amazon ogłosił, że "The Man in the High Castle" jest najlepiej oglądaną oryginalną produkcją na platformie Amazon Instant Video.

5. Prezydent Obama pojawi się w "Comedians in Cars Getting Coffee". Prezydent Obama przejedzie się na kawę z Jerrym Seinfeldem 30 grudnia, w otwarciu 7. sezonu "Comedians in Cars Getting Coffee".

pcomediansincarsgettingcoffee_e701_timg_fjpg_v1920x1080_poster

REKLAMA