5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Australijski aktor zagra narzeczonego Hanny w "Pretty Little Liars". Greg Germann czarnym charakterem w "Once Upon a Time". Nowy serial Davida Finchera na Netfliksie. A oprócz tego "Homeland", "The Affair", a także "Marco Polo".

1. Australijski aktor zagra narzeczonego Hanny w "Pretty Little Liars". David Coussins pojawi się w drugiej połowie 6. sezonu "Pretty Little Liars" w roli Jordana, narzeczonego Hanny. Para pozna się w Europie.

2. Nowy serial Davida Finchera na Netfliksie. David Fincher i Charlize Theron tworzą dla Netfliksa serial "Mindhunter", oparty na książce non-fiction "Mind Hunter: Inside the FBI's Elite Serial Crime Unit" z 1996 roku. Jednym z jej autorów jest John Douglas, były agent specjalny, który zajmował się tworzeniem profili seryjnych morderców. Douglas był inspiracją dla twórców postaci Willa Grahama z "Hannibala" i Jasona Gideona z "Criminal Minds".

3. Dobre wyniki oglądalności finałów "Homeland" i "The Affair". Oba seriale telewizji Showtime miały w niedzielę najlepsze wyniki w sezonie: "Homeland" 2,07 mln/0,7, a "The Affair" - 1,11 mln/0,3 (co jest dla tego serialu rekordem w ogóle).

4. Greg Germann czarnym charakterem w "Once Upon a Time". A ów czarny charakter to nie byle kto - aktor znany z "Ally McBeal" wcieli się w Hadesa, pana zaświatów.

5. Michelle Yeoh w serialu "Marco Polo". Znana z filmu "Przyczajony tygrys, ukryty smok" Michelle Yeoh pojawi się w 2. sezonie "Marco Polo". Serial ma wrócić w 2016 roku.

B33E6934.CR2

REKLAMA