Niespodzianka! Oto teaser powrotu "Orphan Black"

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

"Orphan Black" (Fot. BBC America)

4. sezon "Orphan Black" premierę będzie miał dopiero w kwietniu 2016 roku, ale BBC America już zaczyna jego promocję. Mamy teaser, a także krótki opis tego, co nas czeka po powrocie.

Klony wracają jak zwykle wiosną, a tymczasem pojawił się teaser nowego sezonu, z futurystycznym okiem w roli głównej. Niektórzy już spekulują, że to może być albo nowe bioniczne oko Rachel, albo coś, co wymyśli któryś z przeciwników dziewczyn.

BBC America tego nie zdradza, zdradza za to zarys fabuły 4. sezonu "Orphan Black". Na początku zobaczymy, jak Sarah niechętnie powraca ze swojej islandzkiej kryjówki, by zająć się tropieniem nieuchwytnego i tajemniczego sojusznika (bądź sojuszniczki) powiązanego z klonem, od którego wszystko się zaczęło - Beth Childs.

Sarah zrobi dokładnie to co Beth, czyli wejdzie w niebezpieczną relację z potencjalnym nowym wrogiem, prowadzącą w przerażającym kierunku. Ciągła presja, by chronić wszystkich dookoła, sprawi, że powrócą jej dawne nawyki. Podczas gdy więzy pomiędzy siostrami zaczną się rozluźniać, Sarah znów zacznie się oddalać od osób, które pomogły jej zmienić się na lepsze.

Premiera 4. sezonu "Orphan Black" zaplanowana jest na kwiecień 2016 roku.

REKLAMA