Wybieramy serial roku 2015 - głosujcie!

W czasie przerwy świątecznej nie ma u nas hitów i kitów, ale mamy coś lepszego. Demokratyczne, otwarte dla każdego głosowanie na najlepszy serial roku 2015!

Już po raz czwarty na Serialowej wybieramy serial roku. Procedura jest bardzo prosta i dokładnie taka sama jak jak poprzednio: serial roku 2015 wybieramy prawie tak jak hity i kity. Można podawać tylko te tytuły, które miały choć jeden odcinek w tym roku.

Zasady głosowania: każdy z Was może podać od 1 do 3 tytułów seriali, które jego zdaniem były w tym roku najlepsze. Kolejność bez znaczenia - każdy serial, na który zagłosujecie, dostanie 1 punkt. Jeśli zagłosujecie na więcej seriali, wybierzemy trzy pierwsze z listy. Jeśli spróbujecie dopomóc szczęściu i zagłosować dwa lub więcej razy pod różnymi nickami, zostaniecie zdyskwalifikowani całkowicie.

Głosowanie kończymy 30 grudnia o godz. 23:59. Lista najlepszych tytułów roku wg Czytelników Serialowej zostanie opublikowana 31 grudnia. 1 stycznia zaprezentujemy nasze redakcyjne zestawienie.

REKLAMA