6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Starszy Bran Stark na pierwszym zdjęciu z 6. sezonu "Gry o tron". Seriale telewizji Showtime z wcześniejszą premierą. Maggie Smith wciąż nie widziała "Downton Abbey". A oprócz tego "Galavant", "Supergirl", "Baskets" - zapraszamy!

1. Seriale telewizji Showtime z wcześniejszą premierą. Showtime planuje wrzucić do internetu pierwszy odcinek "Billions", a także premierę 6. sezonu "Shameless". Od 1 stycznia oba odcinki będą dostępne m.in. na YouTube i na Facebooku.

2. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Galavanta". Sezon jeszcze się nie zaczął, a już możecie zobaczyć zdjęcia z 4. odcinka, czyli "Bewitched, Bothered, and Belittled".

3. Maggie Smith wciąż nie widziała "Downton Abbey". "Downton Abbey" już się skończyło, a Maggie Smith wciąż nie miała czasu, aby zobaczyć choć jeden odcinek.

4. Zdjęcia z serialu "Baskets". "Baskets" to nowa komedia telewizji FX, zdjęcia zobaczycie tutaj.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Supergirl". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 9. odcinka, czyli "Blood Bonds".

6. Bran na nowym zdjęciu z "Gry o tron". W Entertainment Weekly można znaleźć nowe zdjęcie Isaaca Hempstead-Wrighta jako Brana Starka. Ostatnio widzieliśmy go w finale 4. sezonu i jak widać chłopak dość mocno się zmienił od tego czasu.

778-ew-isaac-hempstead-wright

REKLAMA