5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Wątek Brana Starka prawie jak "Incepcja". IFC kasuje "Benders". Clarke prezentuje rude loki na zdjęciach z nowego sezonu "The 100". A oprócz tego "Brooklyn 9-9" i nowość Hulu - "The Path".

1. Isaac Hempstead-Wright o dalszych losach Brana Starka. Isaac Hempstead-Wright powiedział, że wątek Brana Starka w 6. sezonie "Gry o tron" będzie zawierał twisty w stylu "Incepcji". Do tej pory bohater widział wydarzenia z przyszłości bądź przeszłości, ale nie miał nad tym większej kontroli. "Teraz będziemy mieć wgląd w ważne wydarzenia z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości i Bran zacznie je ze sobą łączyć jak detektyw - zupełnie jakby oglądał serial. Jednocześnie odkrywa, jak kluczowy może być w Wielkiej Wojnie. To wątek nieco w stylu Incepcji" - opowiada aktor na łamach EW.com.

2. IFC kasuje "Benders". Komedia, której pewnie nawet nie zauważyliście, znika po jednym sezonie z anteny IFC.

3. Zdjęcia z powrotu "The 100". Pojawiły się foty z premiery 3. sezonu "The 100", możecie je zobaczyć tutaj i tutaj.

the-100-01

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Brooklyn Nine-Nine". Tutaj znajdziecie zdjęcia z 11. odcinka 3. sezonu, czyli "Hostage Situation".

5. Pierwsze zdjęcia z serialu "The Path". W serialu, który zadebiutuje na Hulu 30 marca, Aaron Paul i Michelle Monaghan grają małżeństwo uwikłane w działalność sekty. Więcej zdjęć zobaczycie tutaj.

path_4
path_5
path_6
path_7

REKLAMA