5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Daredevil" (Fot. Netflix)

"Daredevil" (Fot. Netflix)

"Daredevil" ma wrócić szybciej, niż się spodziewaliśmy. "Bosch" w lutym na kanale 13 Ulica. A oprócz tego spoiler z "Flasha", a także "Roadies" i "The Ranch".

1. "Daredevil" ma wrócić szybciej, niż się spodziewaliśmy. Magazyn "Entertainment Weekly" podał w swojej papierowej wersji datę powrotu "Daredevila": marzec 2016. Netflix co prawda niczego nie ogłosił oficjalnie, ale jeśli "EW" pisze, że "Daredevil" będzie szybciej, to jest to coś więcej niż zwykła plotka.

2. "Bosch" w lutym na kanale 13 Ulica. Dokładnej daty na razie nie znamy, ale wiemy, że na kanale 13 Ulica w lutym będziecie mogli zobaczyć 1. sezon "Boscha".

3. Robbie Amell ponownie w "The Flash". Amell powróci jako Firestorm, a pierwsze zdjęcie z planu można znaleźć na Twitterze Canadagraphs.

4. Pierwsze zdjęcie z serialu "The Ranch" Netfliksa. Ashton Kutcher i Danny Masterson z "Różowych lat 70." tworzą komedię "The Ranch", opowiadającą o byłym futboliście, który wraca do rodziny do Kolorado i pomaga prowadzić ranczo. Główną rolę gra Kutcher, Masterson wciela się w jego brata.

005-ew-the-ranch-season-1

5. I jeszcze dwa nowe zdjęcia z serialu "Roadies".

roadies02
roadies01

REKLAMA