10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dziewczyny" mają się zakończyć po 6 sezonach. Dyrektor programowy HBO bierze na siebie winę za 2. sezon "Detektywa". Simone z "Fargo" z główną rolą kobiecą w serialu "Legion". A oprócz tego "The Family", "The Royals", "Gotham", "NCIS" i przeprosiny Ricky'ego Gervaisa za to, co się będzie działo w niedzielę.

1. "Dziewczyny" mają się zakończyć po 6 sezonach. Na razie przed nami 5. sezon, ale różne źródła - w tym także Lena Dunham - potwierdzają, że "Dziewczyny" zakończą się w przyszłym roku, po 6 sezonach.

2. "Jekyll and Hyde" skasowany. Brytyjska telewizja ITV po jednym sezonie skasowała serial "Jekyll and Hyde".

3. Dyrektor programowy HBO o tym, czemu 2. sezon "Detektywa" nie wyszedł. Michael Lombardo z HBO bierze na siebie winę za porażkę, jaką okazał się 2. sezon "Detektywa". Jego zdaniem 1. sezon był świetny, bo Nic Pizzolatto miał czas go przemyśleć i zrobić po swojemu. W przypadku 2. sezonu była presja, żeby pracować szybko, i efekt jest, jaki jest. Lombardo obiecuje, że to się już nie powtórzy.

4. Ricky Gervais już przeprasza za to, co powie podczas Złotych Globów. "Byłem pijany i miałem to wszystko w ***".

5. Ojciec Pingwina z "Gotham" na pierwszym zdjęciu. W ojca Pingwina wciela się Paul Reubens, jeszcze jedno zdjęcie znajdziecie tutaj.

6. Jenna Fischer w "The Mysteries of Laura". Jenna Fischer wcieli się w prawniczkę i samotną matkę, której spodoba się Jake, były facet Laury.

7. "The Royals" z 3. sezonem. E! zamówiło 3. sezon "The Royals", który składać się będzie z 10 odcinków.

8. Rachel Keller z główną rolą kobiecą w serialu "Legion". Znana z roli Simone w "Fargo" Rachel Keller dostała główną rolę kobiecą w pilocie "Legion" Noaha Hawleya. Serial opowiadać będzie o synu prof. Xaviera, przywódcy drużyny X-Menów.

9. Michael Weatherly opuszcza "NCIS". Michael Weatherly odejdzie z "NCIS" po 13 sezonach.

10. "The Family" na nowym plakacie promocyjnym.

fmy_keyart_premiere_exclusive2433

REKLAMA