10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rectify" (Fot. Sundance TV)

"Rectify" (Fot. Sundance TV)

Koniec "Rectify" po 4 sezonach. "Fear The Walking Dead" wraca w kwietniu. "Rush Hour" z datą premiery. A oprócz tego "Twin Peaks", "Chirurdzy", "Agentka Carter" i nie tylko.

1. Koniec "Rectify" po 4 sezonach. SundanceTV ogłosiło, że 4. sezon "Rectify" będzie już ostatni. Zdjęcia mają rozpocząć się w kwietniu, premiera jesienią.

2. "Hap & Leonard" z premierą w marcu. SundanceTV podało także, że 2 marca będzie miał premierę serial "Hap & Leonard", w którym grają James Purefoy, Michael Kenneth Williams i Christina Hendricks.

3. Sherilyn Fenn na pewno się pojawi w nowym "Twin Peaks". David Lynch niechętnie zdradza cokolwiek na temat powrotu "Twin Peaks", ale Deadline podaje, że na pewno nie zabraknie Sherilyn Fenn i że jej postać będzie pojawiać się często na ekranie.

4. Maya Stojan dostała role w "NCIS" i "Grey's Anatomy". Znana z "Castle" Maya Stojan pojawi się gościnnie w "NCIS" i "Grey's Anatomy".

5. Zdjęcie obsady "The Night Manager". Brytyjski miniserial szpiegowski, w którym grają Tom Hiddleston, Olivia Colman i Hugh Laurie, będzie miał premierę w kwietniu.

night-manager456

6. . 10 kwietnia wystartuje 2. sezon "Fear The Walking Dead" (poniżej nowe zdjęcie), a 25 kwietnia 3. sezon "Turn: Washington's Spies".

ftwd345

7. Nowy Gaston w "Once Upon a Time". Znany z "True Blood" Wes Brown pojawi się w 5. sezonie "Once Upon a Time" w roli Gastona. Wcześniej tę postać grał Sage Brocklebank (w 1. sezonie).

8. "Rush Hour" z datą premiery. Serial "Rush Hour" wystartuje w CBS 31 marca, w slocie dotychczas zajmowanym przez "Elementary" - które zostanie przeniesione na niedzielę. Ponadto CBS przeniósł premierę "Criminal Minds: Beyond Borders" na 16 marca.

9. "The Girlfriend Experience" z premierą w kwietniu. "The Girlfriend Experience" to nowy serial limitowany Stevena Soderbergha. Premiera 10 kwietnia.

10. Foty z pierwszych odcinków 2. sezonu "Agentki Carter". Do obejrzenia tutaj.

REKLAMA