10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Miasteczko Twin Peaks" (Fot. ABC)

"Miasteczko Twin Peaks" (Fot. ABC)

Laura Dern w obsadzie "Miasteczka Twin Peaks". J.J. Abrams potwierdza, że to już ostatni sezon "Person of Interest". Spoilery na temat Meredith z "Chirurgów". ABC zastanawia się nad spin-offem "Castle". A oprócz tego "UnReal", "American Crime Story", "Teen Wolf" i inne.

1. Laura Dern w obsadzie "Miasteczka Twin Peaks". Laura Dern pojawi się w nowym sezonie "Twin Peaks" w tajemniczej roli. To nie jest oficjalna wiadomość, ale Michael Ausiello twierdzi, że Dern zagra Diane - tak, tę Diane, do której ciągle zwracał się agent Cooper i której nigdy nie widzieliśmy na ekranie.

2. J.J. Abrams potwierdza, że to już ostatni sezon "Person of Interest". J.J. Abrams, który jest jednym z producentów "Person of Interest", powiedział podczas TCA, że z tego co on wie, przed nami już najprawdopodobniej ostatni sezon serialu. Takie słuchy krążą od dawna, nadal nie jest to jednak oficjalnie potwierdzone.

3. ABC zastanawia się nad spin-offem "Castle". Szef ABC Paul Lee powiedział podczas TCA, że chciałby, aby "Castle" było emitowane jeszcze kilka lat. Ale nie wiadomo, czy tak będzie - oglądalność spada, a dwójce odtwórców głównych ról kończą się kontrakty. Możliwe, że zamiast kolejnego sezonu powstanie spin-off serialu. Lee zdradził, że kilka pomysłów już się pojawiło.

4. Spoilery na temat Meredith z "Chirurgów". Meredith Grey czeka coś nieprzyjemnego po powrocie "Chirurgów", szczegóły tutaj.

5. Zdjęcia z finału "American Horror Story: Hotel". Odcinek nosi tytuł "Be Our Guest", foty znajdziecie tutaj.

6. "Nashville" ma dużą szansę na 5. sezon. ABC nie planuje kończyć serialu, mimo słabszej oglądalności.

7. Czarnoskóry kawaler do wzięcia w "UnReal". W "The Bachelor" jeszcze nigdy Afroamerykanin nie pojawił się w roli kawalera do wzięcia, ale "UnReal" ma taki właśnie plan. W 2. sezonie "UnReal" pojawi się i czarnoskóry kawaler, i problemy rasowe, pokazane oczywiście od cynicznej strony - czyli jak media, w których Afroamerykanie wcale nie pociągają za sznurki, starają się zyskać, grając kartą rasową.

8. Leslie Jones w "Czarnej liście". Znana z "Saturday Night Live" Leslie Jones pojawi się gościnnie w "Czarnej liście".

9. Jest już plan na 2. sezon "American Crime Story". 2. sezon "American Crime Story" będzie zupełnie inny od pierwszego. Ryan Murphy i spółka planują skupić się na huraganie Katrina i jego skutkach, bo ich zdaniem to wydarzenie i sposób, w jaki rząd próbował wszystko opanować, było zbrodnią. Zobaczymy więc grupę sześciu, może ośmiu osób, które to dotknęło.

10. Szykuje się powrót do "Teen Wolfa". Crystal Reed pojawi się ponownie w "Teen Wolfie", ale nie w roli Allison. Przeniesiemy się do XVIII-wiecznej Francji, by poznać najstarszych członków rodziny Argentów - wśród nich Marie-Jeanne Valety, którą zagra Reed.

REKLAMA