10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Supernatural" (Fot. CW)

"Supernatural" (Fot. CW)

Rozdano Złote Globy. Szef CW mówi, że możliwy jest 12. sezon "Supernatural". Szykuje się kolejny crossover "Pamiętników wampirów" i "The Originals". A oprócz tego "Flash", "Chirurdzy", "Lost" i nie tylko.

1. Rozdali Złote Globy i jak zwykle odlecieli. Rozdano Złote Globy, w tym roku triumfują "Mr. Robot" i "Mozart in the Jungle", co specjalnie nie dziwi, ale za to w kategoriach miniserialowych jest absurdalnie. "Fargo" przegrało na całej linii.

2. Przegląd sukienek z czerwonego dywanu. Sukienki do obejrzenia tutaj, a także tutaj (najlepsze) i tutaj (najgorsze). W tym roku sporo jest bieli, czerni i czerwieni.

3. Aziz Ansari też coś wygrał. Nagrody dla najlepszego Aziz Ansari nie dostał, "Master of None" zignorowano całkiem, ale trzeba przyznać, że komik przyszedł na galę przygotowany (tytuł książki, którą czyta, to "How To Lose To Jeffery Tambor With Dignity"). Tylko nie przewidział, z kim przegra.

4. Szykuje się kolejny crossover "Pamiętników wampirów" i "The Originals". Tym razem w planach jest podróż Stefana do Nowego Orleanu.

5. Możliwy kolejny sezon "Supernatural". Szef CW ma nadzieję, że powstanie 12. sezon "Supernatural". Serial wciąż ma dobrą oglądalność i nie ma powodu go kończyć.

6. Kevin Smith wyreżyseruje odcinek "Flasha". Kevin Smith planuje wyreżyserować odcinek "Flasha", który zobaczymy w maju.

7. Rodzina Draperów znów razem. Jon Hamm, January Jones i Kiernan Shipka spotkali się na kolacji American Film Institute. Foto znajdziecie tutaj - rodzina Draperów jeszcze nigdy nie wyglądała na tak szczęśliwą.

8. "Utopia" w TVP Kultura. Od 16 stycznia w każdą sobotę o godz. 22:30 będziecie mogli oglądać w TVP Kultura brytyjski serial "Utopia".

9. Giacomo Gianniotti z awansem w "Chirurgach". Giacomo Gianniotti został awansowany do stałej obsady "Chirurgów", z kolei Kevin McKidd zapowiedział, że przedłuży kontrakt, który w tym roku mu wygasa.

10. Wybrakowany finał "Lost" na Netfliksie. Na polskim Netfliksie "Lost" niestety nie ma wcale, ale Amerykanie do tej pory oglądali finał serialu krótszy o 18 minut od tego, który był wyemitowany w TV. Po tym jak sprawa zrobiła się głośna, Netflix obiecał, że błąd zostanie naprawiony. Ale faktem jest, że Amerykanie przez dłuższy czas oglądali skrócony finał "Lost" i do tej pory nikt niczego nie zauważył.

REKLAMA