8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Laura Vandervoort pojawi się w "Supergirl",a Aaron Douglas zagra w "The Flash". Spadła oglądalność Złotych Globów. AMC zamawia serial o rodzinie z Teksasu oparty na głośnej powieści. A oprócz tego "Arrow", "Żona idealna" i nie tylko.

1. Laura Vandervoort pojawi się w "Supergirl". Laura Vandervoort dostała rolę znanej z komiksu Indigo. Po raz pierwszy zobaczymy ją w 15. odcinku.

2. Aaron Douglas w "The Flash". Znany z serialu "Battlestar Galactica" Aaron Douglas pojawi się w nowym odcinku "Flasha" jako The Turtle", złoczyńca, który potrafi spowolnić czas. Zdjęcia z zimowego powrotu "Flasha", czyli odcinka "Potential Energy", znajdziecie tutaj.

3. Zdjęcia z powrotu "Arrow". Tutaj z kolei zobaczycie zdjęcia z "Blood Debts", zimowego powrotu "Arrow".

4. Netflix tworzy remake sitcomu "One Day at a Time". Kolejny klasyczny sitcom doczeka się nowej wersji na Netfliksie. Remake "One Day at a Time" opowiadać będzie o latynoskiej rodzinie, jego gwiazdą będzie Rita Moreno.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Żony idealnej". Tutaj obejrzycie zdjęcia z 13. odcinka 7. sezonu, czyli "Judged".

6. Spadła oglądalność Złotych Globów. Złote Globy w NBC w tym roku oglądało 15,5 mln/4,7 Amerykanów, co oznacza spadek o 19% w porównaniu z rokiem poprzednim. Przy okazji pod linkiem w TVLine znajdziecie sondę, w której lud mówi, że nie chce już Ricky'ego Gervaisa.

7. HBO zamawia komedię Billa Hadera o płatnym zabójcy. HBO zamówiło serial komediowy, opowiadający o samotnym, pozbawionym złudzeń byłym żołnierzu Marines, który wykonuje brudną robotę gdzieś w Midweście. Pewnego razu jedzie do Kalifornii wykonać zlecenie i poznaje ludzi związanych z teatrem, którzy go przyjmują i akceptują.

8. AMC zamawia cały sezon "The Son". AMC zamówiło pełny sezon serialu "The Son" opowiadającego dzieje wielopokoleniowej rodziny z bogatego w ropę Teksasu, na tle dziejów Ameryki, przeobrażającej się w supermocarstwo. Akcja 1. sezonu dziać się będzie w XIX wieku. Scenariusz oparty będzie na głośnej powieści Philippa Meyera, pisarz znajdzie się w gronie producentów.

theson__140604221005

REKLAMA