10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Twórcy "Żony idealnej" odejdą, jeśli serial dostanie 8. sezon. "Person of Interest" wróci wiosną. Powstanie kolejny sezon "Shameless". Showtime zaczyna myśleć o zakończeniu "Homeland". A oprócz tego "Penny Dreadful", "Twin Peaks", "Episodes" i nie tylko.

1. Twórcy "Żony idealnej" odejdą, jeśli serial dostanie 8. sezon. Kolejny sezon "Żony idealnej" jest bardzo prawdopodobny, ale twórcy serialu, Michelle i Robert Kingowie, mówią, że nie chcą już prowadzić produkcji. Powód? Mieli pomysł na historię zamkniętą w siedmiu sezonach. CBS próbuje ich skłonić do podpisania kontraktu, zgodnie z którym będą wciąż wszystko nadzorować, ale nie będą już pisać scenariuszy. Co dla widzów jest prawdopodobnie najgorszą możliwą opcją - kiedy twórcy opuszczają serial, bo skończyły im się pomysły, zwykle jest to znak, że my także powinniśmy go opuścić.

2. "Person of Interest" wróci wiosną. Prezes CBS obiecał, że "Person of Interest" na pewno wróci tej wiosny. Nie zostanie przełożone na lato. Nie wiadomo natomiast, czy będzie to ostatni sezon. Finał 5. sezonu został tak skonstruowany, że może być zarazem finałem całego serialu - ale nie musi.

3. Kristen Bell i Ted Danson w nowej komedii twórcy "Parks & Rec". Mike Schur sprzedał telewizji NBC komedię z Kristen Bell i Tedem Dansonem w rolach głównych. Ona wcieli się w dziewczynę z New Jersey, która spostrzega, że nie jest dobrą osobą, i postanawia to zmienić. On z kolei będzie jej w tym pomagał. Co ciekawe, Kristen Bell nie zamierza opuszczać "House of Lies", będzie grać w obu. Za to Ted Danson odejdzie z "CSI: Cyber", jeśli nowy sitcom dostanie zamówienie na więcej odcinków.

4. CBS potwierdza, że to koniec "Mike and Molly". Po 6. sezonie skończy się sitcom "Mike and Molly" - jest oficjalne potwierdzenie od CBS.

5. Powstanie kolejny sezon "Shameless". Showtime zamówił 7. sezon "Shameless", składający się z 12 odcinków.

6. Kolejny sezon "Homeland" w Nowym Jorku. Szef Showtime zdradził, że w 6. sezonie "Homeland" akcja znów przeniesie się do USA, a zdjęcia będą powstawać w Nowym Jorku. Odbyły się już także pierwsze rozmowy o zakończeniu "Homeland", ale wszystko będzie zależało od producentów. Czyli może jeszcze powstać nawet kilka sezonów. Jeśli jesteście ciekawi, co dalej z Quinnem, informacje znajdziecie tutaj.

7. "Episodes" prawdopodobnie zakończy się po 5 sezonach. To na razie nie jest jeszcze na 100% pewne, ale taki jest w tej chwili plan.

8. Zdjęcia do "Twin Peaks" już w połowie gotowe. Potwierdzono, że nie powinno już być dalszych opóźnień w produkcji "Twin Peaks". Zdjęcia trwają, połowę sezonu już nakręcono, premiera w 2017 roku.

9. "House of Lies" i "Penny Dreadful" wiosną. 5. sezon "House of Lies" właśnie powstaje, jeden z odcinków kręcony jest na Kubie (!). Premiera zaplanowana jest na 10 kwietnia. Z kolei "Penny Dreadful" powróci 1 maja.

10. Zamówiono "I'm Dying Up Here" i komedię Andrew Dice Claya. "I'm Dying Up Here", komedia Jima Carreya o scenie stand-upowej w Los Angeles w latach 70., dostała zamówienie na pełny sezon. W obsadzie znajduje się m.in. Melissa Leo, która gra właścicielkę klubu, gdzie występują komicy. Zdjęcie obsady poniżej. Zamówiono także 6-odcinkową komedię Andrew Dice Claya.

im-dying-up-here-series-order

REKLAMA