10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Ekipa "Przyjaciół" znowu spotka się na małym ekranie. Nie będzie 2. sezonu "Heroes Reborn". Nowy, większy świat na plakacie zapowiadającym powrót "The Walking Dead". A oprócz tego "Devious Maids", "UnReal", "Suits" i nie tylko.

1. Ekipa "Przyjaciół" znowu spotka się na małym ekranie. NBC pokaże w lutym specjalny program, w którym zostanie złożony hołd reżyserowi sitcomów Jamesowi Burrowsowi. Burrows wyreżyserował 1000 odcinków telewizyjnych komedii, w tym 15 odcinków "Przyjaciół". Rekord został pobity w listopadzie, tysięczny odcinek reżysera to jeden z odcinków nowego serialu "Crowded". W programie pojawi się cała szóstka aktorów, którzy grali główne role w "Przyjaciołach", a także ekipy "Taxi", "Cheers", "Frasiera", "Will & Grace", "The Big Bang Theory" i "Mike & Molly".

2. "Heroes Reborn" nie wróci. NBC nie planuje 2. sezonu "Heroes Reborn". NBC twierdzi, że to od początku miał być limitowany serial, składający się z jednego sezonu.

3. "The New Yorker Presents" w lutym na Amazonie. 16 lutego zadebiutuje na Amazonie serial "The New Yorker Presents", opowiadający o magazynie "The New Yorker".

4. Nominacje do nagród gildii reżyserów. Pełną listę nominowanych do DGA Awards znajdziecie tutaj; są na niej reżyserzy "Gry o tron", "Homeland", "Mad Men", "The Knick", "Transparent" itd.

5. Plakat zapowiadający powrót "The Walking Dead". Jak mówi producent serialu Scott M. Gimple, plakat jest zapowiedzią tego, co w najbliższych odcinkach spotka grupę głównych bohaterów. - W nowym, większym świecie znajdą nadzieję, nowe możliwości, ale także tragedię. Dowiedzą się, jak przerażające są koszty zmiany - zapowiada Gimple. Z kolei Robert Kirkman mówi, że nie będzie przeskoku czasowego, zobaczymy bohaterów w tej samej sytuacji co ostatnio, a potem będzie tylko gorzej.

walking-dead-promo

6. B.J. Britt nowym kawalerem do wzięcia w "UnReal". "The Bachelor" czarnoskórego kawalera nie miał jeszcze nigdy, ale pojawi się takowy w "UnReal". B.J. Britt wcieli się w sportowca, który uważa "Everlasting" za szansę na poprawienie wizerunku po skandalu PR-owym. Nie ma pojęcia, że to, co go spotka w programie, zmieni jego życie na zawsze.

7. Eva Longoria i America Ferrera same wymyśliły akcję ze Złotych Globów. Aktorki zdradziły, że dostały przed galą tekst, który miały powiedzieć, i był on okropny. Postanowiły więc wziąć sprawy w swoje ręce. Ostatecznie Justin Spitzer, twórca "Superstore", pomógł im zamienić w żart prawdziwą sytuację, w której na Złotych Globach pomylono Americę Ferrerę z Giną Rodriguez.

8. ABC zamawia pilot nowego serialu Marvela. "Marvel's Most Wanted" dostał zamówienie pilota w ABC. Główne role zagrają Adrianne Palicki i Nick Blood, którzy wcielą się w dobrze znanych fanom "Agentów T.A.R.C.Z.Y." Bobbi Morse i Lance'a Huntera.

9. Duet z "Desperate Housewives" pojawi się w "Devious Maids". Eva Longoria i James Denton dostali role w 4. sezonie "Devious Maids". Ona pojawi się gościnnie w tajemniczej roli, której szczegółów nie zdradzono, z kolei on wcieli się w Petera, szefa studia filmowego, który bardzo szybko zaangażuje się w nowy związek (ale nie wiemy z kim).

10. Zdjęcia z nowego odcinka "Suits". Tutaj znajdziecie foty z 11. odcinka 5. sezonu, czyli "Blowback".

REKLAMA