Tak wyglądają teraz dzieciaki z "Przyjaciół" [zdjęcia]

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Pamiętacie Bena i Emmę z "Przyjaciół"? Syn serialowego Rossa jest dziś już dorosły, z kolei bliźniaczki, które grały córkę Rachel, wyrosły na ładne pannice.

Brytyjski Independent pisze o tym, co się teraz dzieje u młodych aktorów, grających dzieciaki z "Przyjaciół". Serial skończył się 11 lat temu, więc raczej nie rozpoznalibyście bliźniaczek Cali i Noelle Sheldon, które wcielały się w Emmę, malutką córeczkę Rachel.

Dziewczynki mają teraz 13 lat i choć czasem można je zobaczyć w serialach, chodzą do zwykłej szkoły. Cali marzy o tym, żeby zrobić dyplom z biochemii i wynaleźć lekarstwo na raka. A kiedy już jej się to uda, chce skłonić ligę futbolową, aby kobiety mogły grać z facetami w profesjonalnych drużynach. I na dodatek jeszcze chciałaby napisać książkę. Same wielkie marzenia!

sheldon-twins-800

W Bena, syna Rossa, przez większość czasu wcielał się Cole Sprouse, który w "Przyjaciołach" dorastał praktycznie na naszych oczach. Potem razem z bratem bliźniakiem Dylanem grali w serialu Disneya "Nie ma to jak hotel", który przyniósł im wielką sławę i pieniądze. Pojawiali się także w popularnym młodzieżowym sitcomie "Hannah Montana".

Cole ma teraz 23 lata, w zeszłym roku ukończył archeologię na New York University. Na życie zarabia jako model, lubi także robić zdjęcia i można go znaleźć na Twitterze (prawie 2 mln obserwujących!) i Instagramie (prawie mln obserwujących).

Support the local upstart cigarette companies and smoke! Your president does it so how bad could it really be?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cole Sprouse (@colesprouse)

Raccoon trash man Cole Sprouse @austindaniels_ @tynandaniels @beaujamesstudio

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Cole Sprouse (@colesprouse)