10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

USA Network zamawia 3. sezon "Playing House", a także nowy serial w stylu "Incepcji". Matthew Perry nie weźmie udziału w spotkaniu "Przyjaciół" po latach. Netflix zapowiada walkę z VPN-ami. Carrie Preston ponownie w "Żonie idealnej". A oprócz tego "Better Call Saul", "Shadowhunters", "12 małp" i inne.

1. USA Network zamawia 3. sezon "Playing House", a także nowy serial w stylu "Incepcji". USA Network zamówiło 3. sezon "Playing House". Oprócz tego zamówienie dostał nowy serial "Falling Water", opowiadający historię trzech niezwiązanych ze sobą osób, które uświadamiają sobie, że śnią różne części tego samego snu. Zaczynają zastanawiać się, o co w tym chodzi, i okazuje się, że wplątani są w niebezpieczną przygodę.

2. Matthew Perry nie weźmie udziału w spotkaniu "Przyjaciół" po latach. Wczoraj pisaliśmy, że będą wszyscy, dziś okazuje się, że w programie NBC poświęconym reżyserowi sitcomów Jamesowi Burrowsowi pojawi się tylko piątka z "Przyjaciół". Zabraknie Matthew Perry'ego, który jest teraz w Londynie, gdzie gra w sztuce.

3. Netflix zapowiada walkę z VPN-ami. Po tym jak Netflix otworzył się na cały świat, wytwórnie zaczęły jeszcze bardziej naciskać, żeby odciąć użytkowników omijających bariery regionalne. Efekt? Netflix zapowiada, że w ciągu kilku tygodni zrobi z tym porządek. Każdy będzie mógł oglądać tylko i wyłącznie materiały dostępne w kraju, w którym aktualnie się znajduje. Celem Netfliksa jest doprowadzenie do takiej sytuacji, w której na całym świecie wszyscy będą mogli oglądać to samo, ale wydaje się, że to jeszcze długo potrwa. Serwis przez kilka lat tolerował VPN-y, przyjmował też karty płatnicze z całego świata, zanim jeszcze był dostępny poza Ameryką.

4. SyFy podaje daty wiosennych premier. 18 kwietnia wraca z 2. sezonem "12 małp", a 11 kwietnia premierę będzie miał nowy serial "Hunters". Tutaj znajdziecie zdjęcia z nowych odcinków "12 małp".

12 Monkeys - Season 2

5. Zdjęcia z pilota "Roadies". Nowy serial telewizji Showtime debiutuje latem, foty z pilota są tutaj.

6. Rutina Wesley z główną rolą w nowym serialu. Rutina Wesley dostała główną rolę w serialu "Queen Sugar", którego twórczynią jest reżyserka Ava DuVernay ("Selma"), a jedną z producentek Oprah Winfrey. Serial opiera się na książce Natalie Baszile, opowiadającej o dziennikarce i aktywistce z Nowego Orleanu.

7. "Mozart in the Jungle" dostępny na Amazonie za darmo. Amazon w weekend udostępni "Mozart in the Jungle" za darmo. Serial otrzymał w niedzielę dwa Złote Globy.

8. Carrie Preston ponownie w "Żonie idealnej". Carrie Preston powróci w 7. sezonie "Żony idealnej". Aktorka powiedziała także, że odejście Kingów to nie koniec świata, serial ma bardzo długą ławkę scenarzystów.

9. "Shadowhunters" na Netfliksie niedługo po premierze USA. Na polskim Netfliksie będziecie mogli oglądać na bieżąco, z niewielkim opóźnieniem w stosunku do amerykańskiej premiery serial "Shadowhunters". Na razie można znaleźć w serwisie jeden odcinek, drugi pojawi się, jak tylko zostanie wyemitowany w USA w telewizji Freeform.

10. Ed Begley Jr. w 2. sezonie "Better Call Saul". Aktor pojawi się w kilku odcinkach w roli wpływowego faceta, który pomoże Jimmy'emu spełnić wiele marzeń, jeśli tylko ten będzie w stanie sięgnąć po to, czego chce. Na początku będzie wydawał się bardzo dobrotliwym starszym panem, ale nie chcielibyście wejść mu w drogę - mówi Peter Gould.

bcs01
bcs02

REKLAMA