10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" (Fot. FX)

"The Americans" (Fot. FX)

Data powrotu "The Americans". Pierwsze informacje na temat nowych sezonów "American Horror Story", "You're the Worst", "Fargo". Neil Patrick Harris w nowym serialu Netfliksa. A oprócz tego "American Crime Story", "Archer" i nie tylko.

1. Data powrotu "The Americans". "The Americans" wraca z 4. sezonem 16 marca. Dziennikarze podczas TCA zobaczyli nowy plakat promocyjny, dowiedzieli się także, że ciąża Keri Russell nie wpłynie na fabułę (teraz powstaje 9. odcinek). Twórcy zapowiadają, że to właśnie w tym sezonie wiele wątków osiągnie punkt kulminacyjny. Bomby tykające od 1. sezonu albo wybuchną, albo rozstaną rozbrojone.

THE AMERICANS - SEASON 4 - KEY ART Photo Cr: James Minchin

2. Nowy sezon "American Horror Story" osadzony we współczesności. Szef telewizji FX John Landgraf zdradził podczas TCA, że 6. sezon "American Horror Story" będzie dział się współcześnie, ale pojawią się w nim echa przeszłości. Będą dwie linie czasowe, ale to teraźniejszość będzie tą główną.

3. Punisher bohaterem kolejnego serialu Marvela i Netfliksa. TVLine donosi, że Netflix planuje serial, którego głównym bohaterem będzie Punisher. Bohater po raz pierwszy pojawi się w 2. sezonie "Daredevila", wciela się w niego Jon Bernthal. Informacja na razie nie jest potwierdzona przez Netflix, ale prawdopodobnie wkrótce już zostanie. Netflix będzie dziś prezentował swoje seriale na TCA.

4. Co w 3. sezonie "You're the Worst"? Stephen Falk, twórca "You're the Worst", powiedział, że 3. sezon rozpocznie się zaraz po wydarzeniach z finału 2. sezonu. Scenarzyści dopiero rozpoczęli pracę, ale już wiadomo, że prawdopodobnie powstanie kolejny odcinek z cyklu Sunday Funday.

5. Jedna postać powróci w 3. sezonie "Fargo". Szef stacji FX zdradził, że 3. sezon "Fargo" będzie dziać się w 2010 roku. Bohaterowie mają być zupełnie nowi, ale jedna z dobrze znanych postaci powróci. Przynajmniej taki jest plan obecnie, Noah Hawley jeszcze może zmienić zdanie.

6. "Archer" wraca w marcu. 7. sezon "Archera" zadebiutuje 31 marca.

7. Nie wiadomo, kiedy wróci "Louie". John Landgraf, pytany o powrót "Louiego", powiedział, że na razie nic na ten temat nie wie. Louis C.K. jest bardzo zajętym człowiekiem, tworzy teraz inne seriale (w tym "Baskets", który pojawi się za kilka dni) i trudno cokolwiek ustalić. Istnieje nawet możliwość, że "Louie" nie wróci już w ogóle. Ale istnieje też inna możliwość - że "Louie" będzie trwał latami i pojawiał się wtedy, kiedy jego twórca znajdzie czas na kolejny sezon.

8. Dzieci Kardashianów w tle w "American Crime Story". Ryan Murphy, pytany, czy Kim, Kourtney, Khloé i Rob Kardashian pojawią się w jego nowym serialu, powiedział, że w żadnym razie nie zamierza się na nich skupiać. Pojawią się może w czterech, pięciu scenach na 400 scen, które napisano. Ale za to na ekranie będzie często gościć David Schwimmer w roli ich ojca Roberta, który grał dużą rolę w procesie O.J. Simpsona.

9. Tracy Morgan w nowym serialu FX. Tracy Morgan i Jordan Peele tworzą razem komedię o facecie, który próbuje dostosować się do życia po spędzeniu 15 lat w więzieniu. Morgan zagra główną rolę.

10. Neil Patrick Harris w nowym serialu Netfliksa. Neil Patrick Harris negocjuje rolę hrabiego Olafa w serialowej adaptacji "Serii niefortunnych zdarzeń".

REKLAMA