Wasze hity i kity tygodnia - które seriale wygrały?

1 2

W Waszych hitach tygodnia króluje dziś powrót "Shameless" razem z "Galavantem". Po raz pierwszy od jakiegoś czasu pojawiły się także kity - wszystko dlatego, że takiej premiery jak "Shadowhunters" nie dało się nie "wyróżnić".

HITY TYGODNIA

1. "Shameless" - sezon 6, odcinek 1 ("I Only Miss Her When I'm Breathing")

Mila: Ciąg dalszy szaleństw Gallagherow, za które po prostu ich uwielbiam. Rozpoczęcie sezonu uważam za jak najbardziej udane, gdyż osobiście zaśmiałam się niejednokrotnie, gdy ta rodzina, na dobry początek, uraczyła nas takimi sytuacjami, jak spanie Franka przy grobie ukochanej, zwiastujący problemy powrót Carla z dziwnym kolegą oraz emanująca naiwnością Debbie ukrywająca ciążę.

2. "Galavant" - sezon 2, odcinki 3 i 4 ("Aww, Hell the King" i "Bewitched, Bothered and Belittled")

Meg: Gdy tylko wygląda na to, że nasi bohaterowie są blisko, zdarza się coś, co powoduje dalsze komplikacje i dziwne sytuacje. Średniowieczna demokracja czy knowania w celu przejęcia władzy niezmiennie bawią.

"Teen Wolf" - sezon 5, odcinek 12 ("Damnatio Memoriae")

Meg: Wygląda na to, że potrzeba walki z wrogiem znów połączy przyjaciół.

"Colony" - sezon 1, odcinek 1 ("Pilot")

Victoria: Zapowiada się przyzwoita historia o rodzinnych dramatach i etycznych wyborach. Na koniec otrzymaliśmy ogromny cliffhanger. Ciekawa jestem, jak cała sprawa się rozwinie i jakie komplikacje z tego wynikną.

"American Crime - sezon 2, odcinek 2

Victoria: Emocje, emocje, mnóstwo emocji i chłód urzędników, których to totalnie nie ruszyło.

"Elementary" - sezon 4, odcinek 8 ("A Burden of Blood")

Dziewczyna: Rozkręca się ten sezon po przerwie, bardzo ciekawa sprawa z niecodziennym motywem zbrodni, a pomoc dla Marcusa - mistrzowska.

1 2
REKLAMA