6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sherlock" (Fot. BBC)

"Sherlock" (Fot. BBC)

PBS potwierdza, że nowy "Sherlock" pojawi się dopiero w 2017 roku. Wielka Czwórka znów zamawia kilkadziesiąt pilotów. Kończą się zdjęcia do 3. sezonu "Peaky Blinders", zobaczymy go jeszcze wiosną. A oprócz tego "Shameless", "Making a Murderer", "Pretty Little Liars".

1. Nowy "Sherlock" dopiero w 2017 roku. Brytyjskie BBC nie podaje na razie, kiedy "Sherlock" wróci z 4. sezonem, ale Paula Kerger, szefowa stacji PBS, która pokazuje serial w Stanach Zjednoczonych, zdradziła, że poczekamy około roku. Oczywiście nie ma pewności, że rzeczywiście BBC wyrobi się do tego czasu, ale na razie bezpiecznie możemy założyć, że w styczniu 2017 roku będziemy oglądać nowe odcinki "Sherlocka".

2. Kolejny sezon "Making a Murderer"? Twórcy głośnego dokumentu Netfliksa twierdzą, że pojawiło się sporo nowego materiału i że jest szansa na kolejny sezon. Ich zapał trochę studzi Ted Sarandos z Netfliksa, który mówi, że na razie nie ma planów, aby tworzyć kolejny sezon, ale na pewno historia opowiedziana w serialu ma kontynuację w mediach.

3. Wielka Czwórka znów zamawia kilkadziesiąt pilotów. Deadline podliczył, ile pilotów zamawia w tym roku amerykańska telewizja ogólnodostępna. ABC zamówi 10-11 pilotów, NBC ok. 15-16, CBS - 18. Najmniej zamówień będzie w FOX-ie - ok. 8-9 pilotów.

4. Nowy sezon "Peaky Blinders" już wiosną? Zdjęcia do 3. sezonu "Peaky Blinders" już się kończą, producenci chcą, żeby w kwietniu pojawił się on w telewizji. W pierwszym odcinku zobaczymy wesele, a potem Tommy zostanie wciągnięty w świat międzynarodowych intryg w Londynie z lat 20. Aktorzy i twórcy mówią, że 3. sezon jest jeszcze lepszy niż poprzednie.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Shameless". Tutaj znajdziecie foty z 4. odcinka 6. sezonu, czyli "Going Once, Going Twice".

6. Tak wygląda narzeczony Hanny z "Pretty Little Liars". W dzisiejszym odcinku pojawi się David Coussins w roli narzeczonego Hanny. W TVLine jest pierwsze zdjęcie.

pretty-little-liars-hanna-jordan-caleb